Всі RSS


Всі RSSAZH-RSS

Всі матеріали та новини

Фотографія

Візії

Кіно

Театр

Література

Музика

Свіжакров

Редакційка

Фоторепортаж

Подкасти

Афіша

Новини

Крамничка

Усі блоги

Блог #1

Блог #2

Блог #3

Блог #4
Що таке RSSRSS – популярна технологія, що дає змогу власникам сайтів швидко інформувати своїх читачів про оновлення в інформаційному наповненні. RSS зазвичай використовується для швидкої публікації контенту, що часто оновлюється, наприклад, новини, блоги, подкасти тощо. Отож, для читачів це також найпростіший шлях відстежувати новини та інформацію.

Формат RSS спеціально розроблено для того, щоб користувачі могли легко виділити та використати для себе логічно відокремлені блоки інформації — наприклад, назву повідомлення, короткий зміст, час створення тощо. Ці логічно окреслені шматки інформації, наприклад, дозволяють передивлятись зміст сайту, безпосередньо не заходячи на нього браузером — особливо зручно це тому, що RSS-читачам видно чи відбулися на сайті якісь оновлення, чи ні.

Робиться це за допомогою спеціальних програм, що називаються RSS-рідерами або агрегаторами. Більшість сучасних інтернет-браузерів (Mozilla Firefox, Opera, Thunderbird, Maxthon, Safari) також можуть самостійно працювати з RSS-потоками. Також існує багато онлайн-сервісів, що теж дають змогу читати RSS (наприклад Google Reader).


 


РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах