Чернігівський Lo-fi King. Творчі горизонти Дмитра Куровського

Дмитро Куровський, Фоа Хока

Часом справжні скарби віднаходяться лише на глибині. Це відомо археологам, водолазам та меломанам. В квітні поточного року двоє людей з AZH Promo відвідали персональну виставку Дмитра Куровського «Наші обличчя вкрадені у богів», що мала місце у київській галереї РА, і поговорили з ним про музику, малярство та ментальні метармофози, що і з ними пов’язані.

Мистецтво на периферії

Мистецтво на периферії

Журналіст AZH Сергій Нескажу розмірковує над проблемами художників та культурної спільноти поза межами Києва. Щоб краще зрозуміти, що відбувається у мистецькому житті віддалених регіонів України, він поспілкувався з галеристом Павлом Гудімовим та художником Сергієм Радкевичем про мистецтво на периферії.

Ілюстрації тижня. Мистецтво афіші

Мистецтво афіші

Цією підбіркою ми хочемо продемонструвати дуже хороші та якісні зразки концертних постерів. У контексті конкурсу афіш буде корисно переглянути ілюстрації досвідчених художників для різних музичних подій та явищ. А також варто звернути увагу на гармонійне оформлення текстової частини в афіші. Способів поєднання тексту з ілюстрацією існує дуже багато, частина представлена тут...

Ілюстрації тижня. Мистецтво каліграфії

callig_prev2.jpg
Всі ми щось пишемо, читаємо, просто споглядаємо велику кількість різних написів. А є люди, які перетворюють цю буденну справу в художній процес, а результат – в мистецькі твори. Тож ми вирішили дізнатись про цю справу більше. 
 

Ілюстрації тижня. Польські художники

Польські художники
На цей раз ми зібрали найцікавіші, на наш погляд, роботи польських художників. Ця тематична підбірка ілюстрацій пов’язана з початком нового спільного проекту AZH та польського лейблу Preserved Sound. Проект об’єднує музику українських та польських виконавців в стилі ембіент. І щоб ще більше духовно наблизитись до наших західних сусідів, вирішили ознайомитись з їхньою візуальною творчістю.

Ілюстрації тижня. Шрифтові портрети

 Шрифтові портрети
Заключна підбірка портретів складається з шрифтових композицій. Відомо, що художній твір – це свого роду розповідь, кожен митець вкладає в свої роботи те, що він хоче донести і розповісти. А деякі художники сприймають це буквально. Хоча ми цьому тільки раді. У шрифтових портретів давня історія, але в цій підбірці зібрані сучасні роботи. Тут є і рукотворне і цифрові ілюстрації. Шрифтова композиція – взагалі дуже цікава і сильна частина мистецтва, явно недооцінена, як мінімум, в нашій країні. Тому тема шрифтів буде досить часто розкриватись в нашому розділі «Ілюстрації тижня».

Ілюстрації тижня. Цифрові технології. Частина II. Україна

Цифрові технології

Слідом за підбіркою цифрових ілюстрацій зарубіжних авторій, доповнення - роботи українських ілюстраторів.
Для розділення підбірки цифрових портретів на українські і не українські вагомих причин не було. Просто, зібравши всі ілюстрації докупи, зрозуміли, що наших авторів там дуже мало. А для того щоб їхню кількість збільшити, потрібен був час. Час витрачено не дарма, ілюстрації викладені нижче дуже порадували очі.

Ілюстрації тижня. Цифрові технології. Частина I. Іноземні митці

digital-art1.jpg

Розглянувши портрети ручної роботи, переходимо до комп’ютерної графіки. Люди, творіння яких викладено нижче, переважно графічні дизайнери, а ілюстрація для них одне з направлень в діяльності. Зібрані ці портрети, щоб показати хоча б маленьку частину того, які підходи в цифровій творчості існують.   

Ілюстрації тижня. Частина III. Графічні техніки

Графічні техніки

Важко собі уявити збірку графічних малюнків під клеймом «найкращі». Робіт дуже багато, всі різні і всі цікаві. Тому таких спроб навіть не було. Метою цієї частини є, як і двох попередніх («Акварель», «Олія та акрил»), зібрати якісні приклади з різних направлень у техніках малювання: олівець, туш, чорнила, акварель, пастель, ліногравюра, ксилографія, літографія і т.д. Пізніше ми розглянемо всі техніки окремо більш детально, а поки що - просто переглянемо їх.

Ілюстрації тижня. Частина II. Олія та акрил

oil_port_a1.jpg

Продовжуємо проект "ілюстрації тижня".  Тут представлені роботи, які виходять за рамки класичного портрету. Олійна й акрилова техніки дуже поширені та популярні, тому виділитись в цьому напрямку особливо важко. В даній підбірці роботи художників, яким це вдалося...

Ілюстрації тижня. Частина I. Акварель

акварель

Це перша підбірка в рамках щотижневого огляду ілюстрацій на вибрану нами тему.  Першою темою став «портрет». Тут не нові чи старі малюнки, цей огляд – ілюстрація того, яким взагалі може бути портрет. Цього тижня будуть представлені роботи для створення яких були задіяні лише руки та традиційні інструменти. Перша частина цієї обширної теми присвячена акварелі – найскладнішій техніці.

ECO-friendly

ECO-friendly
ECO-friendly - спеціальна колекція оригінальних листівок, створених під кураторством дизайнера Олександра Хаверчука, постійного колаборатора AZH. Олександр про проект: "Я запросив 10 різних людей - художників і ілюстраторів, які не залишилися байдужими до природи. Я попросив їх створити ілюстрацію для листівки з темою "ЕCО-friendly"... 

Франсіс Алюс

Франсіс Алюс

Оригінал і аутсайдер Франсіс Алюс один з найважливіших та найдотепніших художників нашої сучасності. Його виставки проходять в найавторитетніших музеях планети, таких як британський Tate чи американська MoMA, а відоме нью-йоркське видання Newsweek називає Алюса серед десяти найважливіших художників нашого часу. 

Флегмоформи на стінах міст

phelgm

«Мені подобається діставатися міських просторів та закинутих фабрик і освоювати їх. Живопис стає частиною міської архітектури, відображаючи вплив того, що діється навколо, це не просто полотно у недоладній арт-галереї».

Люди-ляльки від Кріса Скарбороу

Chris Scarborough

Любов до фантастики та мультяшного стилю стала ключовою у творчості американського художника Кріса Скарбороу (Chris Scarborough). Найбільш відомими є його фотографії (точніше, маніпуляції з фотографіями) людей зі збільшеними очима – такі собі мутанти від японської поп-культури. 

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах