Даніель Касконе


Даніель Касконе народився в місті Раґуса (Італія), працює і живе там. Завжди цікавився мистецтвом, живописом та ілюстраціями. А нещодавно пристрасно захопився комп'ютерною графікою.

"У 2001 я розпочав створювати деякі зображення й день за днем все більше відкривав для себе цей дивовижний світ і простори, які цифрова техніка дає мені."Свої артворки витворює за допомогою програми Photoshop і цифрової камери. Також використовує олійні фарби та олівці, поєднуючи все з цифровою графікою.

"Я зазвичай заготовляю базові елементи, коли створюю зображення: фотографую людей, текстури чи малюю якесь тло за допомогою олійної та акрилової фарби. Потім переношу все на ПК і починаю змішувати ці елементи в Photoshop, щоб одержати готову роботу.

Я не маю визначених планів, ніяких попередньо поставлених цілей, коли сідаю робити зображення. Просто працюю слідуючи своєму натхненню. У цих роботах я хочу викласти свої емоції, ідеї, таємниці, бо для мене важливо виражати себе через ілюстрації."

Касконе заснував проект під назвою "Brain Twisting", який безпосередньо пов'язаний із цифровим мистецтвом та графікою і допомагає молодим митцям проявити себе.

www.danielecascone.com


Підготував: Тарас Хімчак


20.11.2006
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах