Ґлен Векслер: Таємне життя корів


Коли ви бачите корову, яка мирно пасеться на лузі і флегматично жує травичку, ви навіть уявити не можете, ЩО насправді ховається за цією звичайною картинкою.

Ґлен Векслер (Glen Wexler) - піонер та лідер цифрової фотографії, зайнятий рекламою. У 2004 Векслер працював над календарем про корів-супергероїв. Цей проект став лідером із продажу, і в 2005 році Ґлен вже розробляв календар про корів-таємних агентів. Розкуплено було 2,3 мільйона примірників - вдвічі більше за Спортивний Ілюстрований календар купальників. Вчувши запах грошей від Ґленових шедеврів, не забарився з діловою пропозицією хитрий новозеландський видавець. І сталося: книгу "Таємне життя корів" видано.Передмова написана Еріком Айдлом із Монті Пайтону. Ерік каже: коли ви
бачите корову, яка мирно пасеться на лузі і флегматично жує травичку, ви навіть уявити не можете, ЩО насправді ховається за цією звичайною картинкою.


важливі факти про корів

№1. Всі корови - жіночого роду. (Чоловічого роду називаються биками).
Корови та бики належать до роду биків.

№2. Хоча в місті і асоціюють роги з биками (ніколи не з коровами), насправді і ті, і інші можуть мати роги.№3. Корова не може давати молока, поки не отелиться.№4. Корови - виробники 90% молока у світі. Здорова корова впродовж життя може дати 200 000 горняток молока.№5.Щодня корова випиває від 100 до 150 літрів води - близько повної ванни.№6. 8 годин на добу корова їсть, поглинаючи за цей час до 45 кілограмів харчів.№7. Яловичина - це м'ясо тварин із роду биків. Люди багато її їдять. За останні 4-5 років в США спожили від 12,6 до 12,7 мільярдів кілограмів яловичини.

№8. Корів вважають жуйними, бо вони відригують свою їжу. Частково перетравлена їжа, відома як жуйка, пройшовши перший із чотирьох коров'ячих шлунків, повертається до коров'ячого писка, аби знову пережуватись і допомогти травним процесам. (Фе!)№9. Корови багато пукають, але відригують ще більше. Фактично корови найбільше сприяють глобальному потеплінню.№10. Газ 3470 корів із трьох ферм у Вермонті може дати 4,8 мільйона кіловат-годин відновлюваної коров'ячої енергії.№11. Коров'ячий послід використовують як добриво... або для опалення осель.№12. Коров'ячий послід також відомий як коров'ячі пляцки. Сухі коров'ячі пляцки можна кидати, як фрізбі, щоправда, не так далеко.№13. Галюциногенний гриб псилоцибін, відомий як чарівний гриб, вирощують на коров'ячих добривах на Північному Заході Тихого океану.

№14. Корова стала культовою фігурою у поп-культурі - обкладинка альбому "Atom Heart Mother" групи Pink Floyd, коров'ячі серії у Енді Воргола, картини м'яса у Марка Райдена, і, звісно ж, "Таємне життя корів" у Ґлена Векслера.№15. Корови смішнючі.7 липня 2007 року у Санта Моніці, в галереї Track 16 всі роботи з книги можна буде обдивитись і купити.Лінки до теми: Таємне життя корів, Ґлен ВекслерГаля Карпа


23.04.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах