Жанна Кадирова: "світ наповнений речами, на які ніхто не звертає увагу"

Жанна Кадирова
"Світ наповнений речами, на які ніхто не звертає увагу. Ніхто ніколи не думає, якої форми світло, як воно лягає на стіну, як воно переходить. Точно так само тіні – на них ніхто не звертає увагу. А ще є важливіші речі –  камера стеження, наприклад. Її погляд може значно вплинути на твоє життя."  Анжеліка Скочипець поспілкувалась із відомою київською художницею Жанною Кадировою. Результат їхньої розмови читайте на AZH

Чернігівський Lo-fi King. Творчі горизонти Дмитра Куровського

Дмитро Куровський, Фоа Хока

Часом справжні скарби віднаходяться лише на глибині. Це відомо археологам, водолазам та меломанам. В квітні поточного року двоє людей з AZH Promo відвідали персональну виставку Дмитра Куровського «Наші обличчя вкрадені у богів», що мала місце у київській галереї РА, і поговорили з ним про музику, малярство та ментальні метармофози, що і з ними пов’язані.

Арт-дайвінг Андрія Калькова

Андрій Кальков
Андрій Кальков - український художник, стріт-артист. Працює переважно у стилях оп-арт та 8-біт. Його стікери розклеєні у країнах різних континентів, серед яких - Англія, Польща, Бельгія, Греція, Ісландія, Перу, Росія, Китай, Білорусія, США та ін. Сьогодні Андрію 25, живе та працює у Луцьку.

Мистецтво на периферії

Мистецтво на периферії

Журналіст AZH Сергій Нескажу розмірковує над проблемами художників та культурної спільноти поза межами Києва. Щоб краще зрозуміти, що відбувається у мистецькому житті віддалених регіонів України, він поспілкувався з галеристом Павлом Гудімовим та художником Сергієм Радкевичем про мистецтво на периферії.

Інтерв'ю з редактором львівського журналу Double Vision

Double Vision

У липні цього року вийшов перший номер глянцевого львівського журналу Double Vision. Це своєрідний молодіжний журнал про моду та мистецтво, який є абсолютно некомерційним і працює суто на ентузіазмі його творців. Крім того Double Vision дає можливість творчим людям  розміщувати власні роботи у розділі Your Vision. Зараз журнал можна знайти лише у Львові. Про все інше, що стосується журналу в одній з львівських кав’ярень я розмовляв з його головним редактором, творцем і дизайнером Арсеном Тейлором (Редько).

Павло Гудімов: «Міста як села - оце і є Neofolk!»

Павло Гудімов

Я Галерея цієї осені просто вражає своєю присутністю в кількох місцях одночасно: 12 вересня в арт-центрі на Хорива відкриття нової виставки, паралельно того ж дня старт Спецпроекту в рамках Великого скульптурного салону 2012 у Мистецькому арсеналі, за тиждень презентація проекту «Родичі Ворхола» під кураторством Павла Гудімова на ART MOSCОW 2012, а 21 вересня - ГОГОЛЬFEST 2012, де Я ГАЛЕРЕЯ відповідальна за всю візуальну програму. Журнал AZH як інформаційний партнер ГОГОЛЬFESTу отримав унікальну нагоду поспілкуватися з Павлом Гудімовим - винуватцем усіх подій, та ділиться з вами його оптимізмом та ідеями. 

Життя в його не надто позитивних проявах

Олександра Китаєва

Олександра Китаєва
Київська художниця. Не навчалась в жодному художньому закладі. Але зацікавившись мистецтвом пропустила через себе тонни інформації про художників всіх часів і стилів, про їх роботи і життя, про живопис, графіку, скульптуру, інсталяції, академізм, авангард, треш…

Про комерційну ілюстрацію або Перше українське ілюстраторське бюро Moonsters

moonsters

«Професійна освіта дуже важлива, але, на жаль, її майже немає в нашій країні. Всі художні вузи дають чудову академічну базу, а от спеціалізоване навчання різноманітних дизайнерів і ілюстраторів сумно) воно залишилось на рівні 50-60-х рр., а з того часу безліч всього змінилось». 
 

Юрко Гуцуляк: «Як правило, люди талановиті в одній сфері – роблять абсурдні речі в інших»

Юрко Гуцуляк

 Дизайн розміщується окремим пластом у сфері візуальної культури, а якісний дизайн можна дуже легко cплутати з мистецтвом. В Україні не так багато тих, хто займається дизайном на високому міжнародному рівні, але одним з таких є Юрко Гуцуляк - дизайнер, чиї роботи відзначені на найпрестижніших європейських фестивалях, а самого автора запрошують до складу журі. 
Ми порозмовляли з Юрком після його повернення до Києва з Конференції європейського дизайну-2010.

Щасливі люди такі нудні!

boobookittyfuck

До малюнків ілюстратора з австралійського узбережжя Філіпа Елліотта влучно підходить одна з назв його альбому ілюстрацій: «mental illness illustration». Як здалося при перегляді творів та виявилося правдою при спілкуванні, малює здебільшого своє ж життя, а точніше людей у ньому. Зображення часто гіркуваті, правдиві та подекуди жорсткі, часто потрібно звертати увагу не лише на картинку, а й назви чи підписи до неї.

30 речей про мистецтво і життя: пояснює Чарльз Саатчі

saatchi_aa.jpg

Чарльз Саатчі: «Насправді, талант – це настільки рідкісна річ, що випадки, коли посередність приймається за видатну майстерність, трапляються набагато частіше, ніж геній, якого не помітили.»

Нетрадиційна медицина Томмаcо Мелі

Tommaso Meli

Томмаcо Мелі розповів AZH багато чого цікавого не тільки про свої ілюстрації й життя, але й про інших, не менш цікавих італійських художників.

Just Super Heroes

Луіс Роскош

Малюнки молодого англійця Луіса Роскоша поєднують в собі ескізну недбалість, коміксний сюжет і добрий гумор. Він навчався на аніматора, зараз вивчає дизайн та грає в настільний теніс, малює ілюстрації та комікси. Ми вирішили поговорити з ним про його персонажів і трохи про процес їх створення. Що з того вийшло читайте далі.

Лялькова Саяка

Саяка

Саяка: "Дівчата, яких я малюю – це мій ідеал. Хтось сказав: ляльки імітують найвищий ідеальний тип людини і спонукають її до нього. Якщо це так, то це природно, що дівчата, яких я малюю мають обличчя, як у ляльок. Однак, я не малюю ляльок. Це – дівчата."

Zamak: фантастичні персонажі з ливарного цеху

Zamak

Олів’є Бучерон aka Zamak: «Найбільше значення для мене мають не деталі, а всеосяжний захоплюючий ефект».
Вражаючі роботи Бучерона, засоби пресування та машини відображають яскраву креативність і майже одержиму уважність до деталей відданого роботі майстра. Все – від вибору фарби до текстури металу та способу відбиття світла у кожному з його героїв підтверджує високий рівень розвитку людської уяви автора.

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах