Джеф Сото


Роботи американського художника Джефа Сото породжені сумішшю його різноманітних інтересів, таких як графіті, комікси, стара наукова фантастика, роздуми про сновидіння, вирощування кактусів, прогулянки на природі...

Джеф Сото / Jeff Soto народився 1975 року в каліфорнійському Фулертоні, США. Цікавитись візуальним мистецтвом почав ще в дитинстві. 15-річним юнаком він активно малював графіті на стінах. Тепер його діяльність перейшла до інших стін - галерейних.

Змінились також інструменти - найчастіше Джеф працює з акриловими фарбами на дерев'яних дощечках. Проте вплив графіті сильно відчувається в його малюнках і досі, на що художник знаходить пояснення - ностальгія за юністю.

Роботи Сото виставляються по всій Америці, а останнім часом їх часто привозять до Європи. У 2005 році була видано книгу з малюнками, ескізами та фотографіями під назвою Potato Stamp Dreams: The Art of Jeff Soto

За словами Джефа, найбільший вплив на нього мали картини Ван Гога, який і понині залишається його найулюбленішим художником. Працює здебільшого вночі - з 11 до 5-ї, коли ніхто не турбує телефонними дзвінками. А свій вільний час Джеф любить проводити зі своєю дружиною Дженіфер, читати комікси, виглядати уночі прибульців і вирощувати на своїй фермі кактуси.
Джеф Сото у студії. Січень 2006. Фото: Jesse Soto
Ми здатні змінитись
Земля
Вітер
Захисник
Грозові хмари над квітами
Такий сумний
Вода
Вогонь
Вечірка на Дні народження
Джеф Сото

Сайт художника: www.jeffsoto.com
Блог: jeffsotoart.blogspot.com/

Тарас Хімчак16.01.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах