Сергій Коляда: український соц-поп-арт кульковою ручкою


Сергій Коляда відповідає на наші АЖ 5 запитань:

Хто ви?
Вважаю себе справжнім митцем, у якого (як у всіх справжніх митців всіх часів) досить часто відчуваються прояви впливу одвічного питання нерозуміння творчості суспільством. Всі справжні митці були маргіналами - так і я.

Що вас хвилює, якщо щось хвилює?
По-перше, хвилює сказане вище. По-друге, хвилює все, що відбувається з нашим українським народом протягом всієї історії (звідси - цитування старого мистецтва у моїх творах). Хоча, тут можна знайти деяке протиріччя й задати самому собі запитання, як може хвилювати митця його оточуюче суспільство, коли між ними стоїть стіна нерозуміння.

Що з українською культурою не так, якщо щось не так?
Все не так, й ця тема потребує досить багато часу і уваги. Я маю на увазі, що про це треба спочатку добре подумати всім, а потім, як казав Михайло Горбачов- "...нада гаварить и гаварить". Це жарт, звичайно.

Ви прийшли у цей світ з...
Я думаю, кожна людина зможе відповісти на це питання десь під захід життя...

Кому потрібно те, що ви пишете?
Кожен справжній митець повинен розуміти, що те, що він робить, за великим рахунком, потрібне йому самому й бути готовим до того, що ніхто не зрозуміє його творчості. Ван Гога, наприклад, загал так і не сприймає досі. Дякуючи Богу, є люди, які сприймають мою творчість й люблять її. А крім того, я потрібен своїй родині...Галя Карпа


16.04.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах