Застиглі спокійні ідеї


Виставка сучасної кераміки Fragiles ("Хрупкі речі") відкрилася 7 грудня в рамках форуму Design Miami. Без гучних ідей - просто досить приємно.

На цьому тижні американське Маямі стало місцем, приємним для очей навіть найприскіпливіших любителів прекрасних форм. Показ різноманітних втілень ідей під назвою Design Miami розпочався у п'ятницю і триватиме до понеділка. Розповісти про один з найпримітніших, на наш погляд, проектів - Fragiles - ми можемо вже зараз.
Чашколампа. Мейлін Люндмарк / Malin Lundmark

Цю колекцію робіт із кераміки, порцеляни та скла зібрала німецька агенція Die Gestalten Verlag - і привезла на узбережжя Флориди. Своє завдання організатори виставки визначили так: показати "дух часу" сучасної візуальної культури. І додали, що через обрані матеріали створити те, що хотілося, часто було технологічно складно. І результат роботи, знову ж таки, через крихкість, навряд чи буде довговічним. Звідси й назва проекту.
Новий стан Грацій. Луї Гіндсґавль / Louise Hindsgavl

Ані про радикально нове використання даних засобів, ані про вражаючий зміст робіт, на наш погляд, не йдеться. Є гарні ідеї, на які сподіваємось, буде приємно подивитись і вам.
Чайники. Лола Ґолдстейн / Lola Goldstein
Для заміського газону. Меґан Боґоновіч / Megan Bogonovichn
Кавовий набір. Інеке Ганс / Ineke Hans
Квіти життя. Себастьян Меншьорн / Sebastian Menschhorn
АК-47 з Провансалі. Чарльз Краффт / Charles Krafft
Кролик з Саль Мінео. Чарльз Краффт / Charles Krafft
Колекція "Блакитний часник": орнамент і злочин. Максим Вєлковський / Maxim Velcovsky
Маленький Йосип. Максим Вєлковський / Maxim Velcovsky
www.designmiami.com
www.die-gestalten.de/fragiles/Антон Семиженко09.12.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах