Grimes намалювала обкладинку для коміксу

Канадська артистка представила свою роботу для серії The Wicked + Divine компанії Image на Комік-Коні в Сан-Діего. 

У Дніпропетровську стартує «Конструкція»: фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі

«Конструкція» - фестиваль нових медіа та аудіовізуального мистецтва в міському просторі. Проект звертається до фізичного та уявного образу міста Дніпропетровська, відкриває новий погляд на його особливості та підвищує ступінь уваги до спільного: простору, відповідальності, майбутнього.  

Естонія побачила українські Кольори Волі

Єгор Соболєв та Марія Діордіомова представили в Естонії спільну серію картин Freedom Colours. Полотна, представдені на виставці відображають портрет найгарячіших подій цієї зими, адже автори писали прямо на барикадах. Приходили на передову, діставали фарби і працювали.

6 - 7 червня 2014 в Києві пройде ленд-арт фестиваль «Весняний вітер. Нова земля»

«Вітер» - фестиваль, який вже 18 років збирає художників з усієї країни, художників, здатних своїми об'єктами, інсталяціями та перформансами гармонійно звучати в природному ландшафті. 

3 травня в галереї P.ART.COM відкриється виставка Дмитра Куровського «Дістанемось берега»

Упородовж травня в галереї P.ART.COM відбуватиметься експозиція робіт українського художника та музиканта Дмитра Куровського під назвою «Дістанемось берега». 

"Путівник по ідеям" від Варвари Перекрест на ГОГОЛЬFEST 2013


 
Варвара Перекрест - журнальний та рекламний ілюстратор і педагог прилетить до Києва з Лондона, щоб провести авторський воркшоп на теми пошуку та генерації ідей. Перша зустріч із Варварою відбулася в Києві 6.09.13 в рамках дводенного майстер-класу "САМВИДАВ. Київ vol1" в "ЯГалерея" Павла Гудімова. 
 

"Основи типографії: Естетика і технологія шрифту" від Миколи Ковальчука на ГОГОЛЬFEST 2013

Повсякденні речі, що здаються очевидними, дуже часто зостаються незрозумілими. Робота зі шрифтами, з оформленням тексту — один із яскравих прикладів такого непорозуміння. 

Видавець Алексіс Зав'ялов відвідає ГОГОЛЬFEST 2013 з воркшопом "Print it! Make it! Ship it!"

Алексіс Зав'ялов - засновник культового незалежного видавництва і книгарні "Motto Berlin" (Німеччина) відвідає Київ в рамках ГОГОЛЬFEST 2013.

PinchukArtCentre та фестиваль Docudays UA проведуть показ документальних фільмів, присвячених сучасному Китаю

З 15 вересня по 5 жовтня кожної неділі PinchukArtCentre і міжнародний фестиваль документального кіно Docudays UA запрошують на перегляд кращих нових документальних фільмів, присвячених соціально-політичній та культурній ситуації сучасного Китаю. 

6 вересня стартує проект "САМВИДАВ. Київ vol1"

Некомерційне інді видавництво "Niice" розпочинає серію воркшопів та лекцій про самвидав. Вже в наступні вихідні в "ЯГалереї" Павла Гудімова за підтримки "Konica Minolta Ukraine" стартує робота над лімітованими творами авангардних фотографів, художників, дизайнерів та ілюстраторів.

Мета проекту - підняти теми культури, естетики та самоосвіти.

З 25 липня до 10 серпня в галереї Боттега буде представлено проект Марини Талютто “Контейнер порожнечі”

Новий проект Марини Талютто - це об’єкти, виконані в характерній для художниці мінімалістичній стилістиці, в якій предметне зображення знаходить підкреслену цінність «чистої форми». Вони одночасно нагадують пінопластові коробки з-під побутової техніки та ніздрювате планування житлових квартир та будинків. 

«Живопис як медіум: між традиційним ремеслом та сучасною ангажованою практикою» - тематична екскурсія у PAC 21 липня

Живопис є чи не найдавнішим видом мистецтва, який, тим не менш, зберіг свою форму і в наш час. Але очевидним є те, що живописні твори класичних авторів суттєво відрізняються від сучасних мистецьких об‘єктів, створених у цьому медіумі.

20 липня в PAC тематична екскурсія «Тіло та тілесність у сучасному мистецтві»

Тематична екскурсія  виставками «Колекційна платформа 4: Емоції та технології» та «Китай Китай» дасть змогу знайти відповіді на наступні питання: яким чином тілесність стає матеріалом, об’єктом, темою, а також засобом художньої виразності у сучасному мистецтві?

ПАРТИЗАНІНГ: Лекція Мейка в CSM

Партизанські практики та політичний контекст деяких проектів, про групи людей, яким немає місця в місті, та про місця, яких місту бракує, про вандалізм, виключення, міграції та секс у публічних просторах.

NO NAME в Карась Галереї - Свіжий погляд на роль мистецтва без ГМО

З 17 липня по 5 серпня в Карась Галереї на Подолі відбудеться виставка NO NAME полотен

PinchukArtCentre запрошує нових членів команди

PinchukArtCentre оголошує відкритий набір координаторів по роботі з відвідувачами 

«Діалог глобального та локального в роботі сучасних художників» - тематична екскурсія у PinchukArtCentre

У суботу, 13 липня, о 17:00 PinchukArtCentre запрошує на тематичну екскурсію «Діалог глобального та локального в роботі сучасних художників».

14 липня відбудеться тематична екскурсія «Дихотомія «Схід-Захід» у сучасному мистецтві»

У неділю, 14 липня, о 17:00 PinchukArtCentre запрошує на тематичну екскурсію «Дихотомія «Схід-Захід» у сучасному мистецтві»

У Львові відкрили виставку картин молодих художників "У вічі випадковості"

 До 24 липня ви ще маєте змогу відвідати виставку від Slava Frolova-Group у Львівському Палаці Мистецтв, де презентовано картини молодих художників з усієї України.

У Львів завітає британський мультимедіа-митець Gray Dawn

29 червня у Львів завітає британський мультимедіа-митець Gray Dawn, який покаже свій короткометражний фільм «Батьківщина», зроблений на основі творчості Олександра Довженка, і виконає аудіо-візуальний перформанс.

PinchukArtCentre оголосив імена художників, яких номіновано на загальнонаціональну премію

До двадцятки художників з шорт-листа премії PinchukArtCentre 2013 потрапило 13 молодих художників, які вперше потрапили до короткого списку премії і чиї роботи ніколи не експонувались у арт-центрі.

У Києві відбудуться 2 лекції з медіа-арту: про робоскульптуру та Science Art

У п'ятницю, 21 червня о 19.00 в Актовій залі Національного університету ім. Тараса Шевченка відбудеться лекція австрійського роботехніка Крістофа Вейгля про робоскульптуру та зв'язок інтерактивного мистецтва та інформатики в рамках відкритого лекторію Нової художньої школи.

18 травня PinchukArtCentre проведе ніч в музеї в рамках відкриття виставки «Китай Китай»

У суботу, 18 травня 2013 року, PinchukArtCentre запрошує на ніч в музеї, що відбудеться в рамках відкриття виставки «Китай Китай» та всесвітньої акції «Ніч музеїв». Спеціально для шанувальників сучасного мистецтва, а також для тих, хто хоче першим побачити виставку китайських художників, арт-центр працюватиме до 24:00. Гості, які прийдуть на акцію в піжамі, зможуть потрапити до арт-центру без черги.

Нове відео від The Flaming Lips та Bon Iver

Дивіться нове відео від The Flaming Lips у підтримку альбому The Terror, який вийде 16 квітня цього року. Відео, в фіналі якого немовля потрапляє в м'ясорубку, зняте на пісню “Ashes In The Air”, за участі Bon Iver.

У Києві розпочались поглиблені курси з європейської каліграфії

17 березня у Києві розпочались поглиблені курси з європейської каліграфії «Майстерня вільної літери»

У Києві відкриється виставка молодих художників "КПІ. Іду на Ви"

Ініціативна спілка молодих художників-графіків презентує нову виставку, присвячену університету, вихідцями якого вони є. Що приходить вам в голову, коли ви чуєте про художню експозицію присвячену КПІ? Вони покажуть вам щось інше.

6 Level Art Space надасть простір молодим художникам

6 Level Art Space розпочинає діяльність з творчої ініціативи. Наразі оголошено мистецький конкурс серед талановитих митців. Бажаючі долучитися до створення першого в Україні Артпід’ їзду можуть надати інформацію про себе до 15 березня на art@6level.com.ua

20 лютого в Києві відкривається весняна виставка європейської каліграфії

20 лютого у галереї "Мінус 4" відкривається весняна виставка європейської каліграфії "Від розчерку до літери" з роботами учасників курсів клубу "Арт і Я". 

Триває подача заявок на безкоштовний курс МЕДІА-АРТ ДЛЯ ПРАКТИКІВ та реєстрація на вільний лекторій

Інноваційна теоретично-практична програма для молодих художників, що прагнуть працювати на межі мистецтва, новітніх технологій і сучасної науки. Потужна інформаційна платформа для широкого кола зацікавлених.

24 травня – 23 червня 2013 року в Києві пройде міжнародний фестиваль візуальної культури «Візії»

«Візії» – новий проект від організаторів ChernihivPhotoFest, VAU-Fest і Культурного фотографічного центру PhotoCULT, ціль якого – інтегрувати візуальну культуру в поле інтересів українського глядача, створити платформу для діалогу між глядачем і художником за допомогою аутентичних і сучасних форм візуальної «мови», об’єднати традицію, нові технології та експеримент, і цим надати широкій аудиторії можливість розширити свій візуальний досвід і стати безпосереднім учасником культурних перетворень у суспільстві.

До 4 лютого триває прийом заявок на участь у першій київській резиденції для молодих художників KYIV AIR 2013

25 лютого в Києві почне роботу перша київська резиденція для молодих художників, ініційована Kadygrob & Taylor art projects. Програма дає можливість українським авторам отримати системні знання та розвинути свої практичні навички в галузі актуального мистецтва.

23 січня відкрилась виставка живопису "Коли предмети були маленькими"

23 січня о 18.30 в галереї "Мінус 4" на вулиці Артема 37-41 (Київ) відбулась презентація живопису від художника під псевдонімом Дева Лей.

24 січня відбудеться лекція «Стосунки між архітектором та замовником. Тенденції в сучасній архітектурі»

24 січня Сергій Юнаков прочитає лекцію «Стосунки між архітектором та замовником. Тенденції в сучасній архітектурі" в рамках проекту «ARCHISPHERE»

26 грудня PinchukArtCentre проведе Літературну ніч в рамках виставки Future Generation Art Prize 2012

У середу, 26 грудня 2012 року, о 19:00 PinchukArtCentre запрошує на Літературну ніч в рамках виставки Future Generation Art Prize 2012. Метою акції є продовження діалогу між мистецтвом та літературою, демонстрація можливостей їхньої співгри та створення платформи для розглядання представлених робіт крізь нову незвичну «текстову» оптику. Літературні акції арт-центру проходять із залученням відомих поетів і письменників.

15 грудня дизайнер Володимир Пірожков у Києві прочитає лекцію «Спадщина велетнів. Інновації, як рецепт. Хто і де ми через 20 років?»

Вперше в Україні лекція легендарного промислового дизайнера Володимира Пірожкова на тему «Спадщина велетнів. Інновації, як рецепт. Хто і де ми через 20 років?»

Мистецький Арсенал вп'яте відкриє Великий Антикварний Салон

У середу, 5 грудня, поціновувачі мистецтва зберуться разом, щоб познайомитися з найцікавішими музейними зібраннями України, які представлять національний живопис.

5 грудня відбудеться круглий стіл "Спадок авангарду в сучасному мистецтві. Естетичне. Етичне. Політичне"

5 грудня у середу о 16-00 в національному художньому музеї України (вул. Грушевського, 6) відбудеться круглий стіл на тему "Спадок авангарду в сучасному мистецтві. Естетичне. Етичне. Політичне"

З 1 по 18 листопада пройде VII Міжнародний форум сучасного мистецтва ART KYIV contemporary 2012

З 1 по 18 листопада 2012 року Мистецький Арсенал презентує наймасштабніший форум сучасного мистецтва в Україні - ART KYIV contemporary, що продемонструє якісне вітчизняне та світове актуальне мистецтво. ART KYIV відбувається всьоме, але цього року він змінює ярмарковий формат і вперше буде репрезентований у форматі форуму.

18 та 21 жовтня Наталія Рєзанова проведе лекції-занурення в історію моди

Вже в цей четвер 18 жовтня арт-галерея «МІНУС 4» запрошує всіх небайдужих естетів на зустріч-лекцію з одеситкою Наталею Рєзановою, яка проведе лекцїі-занурення в історію моди.  

Триває прийом заявок на премію імені Казимира Малевича

Премія імені Казимира Малевича, заснована у 2008 році з ініціативи Польського Інституту в партнерстві з CSM (Фундацією Центр Сучасного Мистецтва), є свідченням пам'яті та визнання Казимира Малевича – митця польського походження, котрий народився в Києві.

PinchukArtCentre представляє персональну виставку Моніки Завадскі «Людина на двох гойдалках»

Моніка Завадскі створює скульптури, живопис та відео простих графічних форм, укорінених у формалістських стратегіях дизайну. Однією з принципових тем для неї є ідея сконструйованих ідентичностей, які художниця «перекладає» в універсальні форми.

У Львові розпочинається виставка еко-робіт Яни Андрухової


 

Художниця Яна Андрухова використовує в роботі вторинну сировину. Її картини створені з паперових лотків з під яєць, макулатури, ниток і сіна, кави та чаю. «Ці роботи створені з вторсировини, але й це не є останньою крапкою. Будь-яку роботу можна розірвати і зробити з неї щось нове», – коментує свою творчість молода художниця.

 

З 16 до 22 квітня у Києві пройде виставка "Сходинки до каліграфії: підсумки та продовження"

Виставка-конкурс робіт учасників циклу майстер-класів "10 сходинок до мистецтва каліграфії" з Веронікою Чебаник.


24 травня у Києві стартує Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012

Вже менше ніж за 2 місяці, 24 травня, у Києві стартує Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012, де буде представлено творчість близько ста митців, роботи яких будуть об’єднані  довкола чотирьох основних ідей...

Виставки молодих художниць Ірини Качкалди та Лілії Ваградян в Арт Галереї Культурно-освітнього центру "Майстер клас"

7 квітня о 16:01 в Арт Галереї Культурно-освітнього центру "Майстер клас" відбудеться відкриття виставки молодих худодниць Ірини Качкалди та Лілії Ваградян. Адреса: вул. Лаврська 16, тел: 5941063. Вхід вільний, виставка триватиме один місяць.

Персональні виставки Джеффа Волла та Гарі Х’юма відкриються 4 лютого в PAC

PinchukArtCentre представляє перші в Східній Європі персональні виставки  канадського художника Джеффа Волла та британського художника Гарі Х’юма. Експозиції будуть відкриті для відвідувачів з 4 лютого до 1 квітня 2012 року.

У Києві відбудеться курс "10 сходинок до мистецтва каліграфії"

З 5 лютого по 8 квітня у Києві пройде цикл занять з основ мистецтва каліграфії з Веронікою Чебаник
(майстер-каліграф зі стажем більше 15 років).
 

Розшукуються учасники для майстер-класу «Світло»

Майстер-клас розрахований на людей, що займаються сценічним мистецтвом: танцівників, перформерів, режисерів, акторів. У процесі роботи майстер-класу учасники мають усвідомити, що світло є важливою складовою сценічного твору та отримати базові навички, які дозволять грамотно використовувати цей інструмент для втілення власних задумів.  

Микита Кадан отримав Головну Премію PinchukArtCentre 2011

9 грудня 2011 року, PinchukArtCentre оголосив імена лауреатів Премії PinchukArtCentre 2011, яких обрали члени почесного міжнародного журі, що спеціально для цього прибули до Києва.   

7 грудня відбудеться відкриття виставки «Плюс 1°С»: кліматичні зміни мовою карикатуристів України і Швеції

Перша, виставкова частина проекту основана на творах 5 шведських і 3 спеціально запрошених українських карикатуристів. Загалом на виставці буде презентовано 24 роботи, що ілюструють  ставлення художників до проблеми погіршення екологічної ситуації на Землі.

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах