Reality Crossings


Можливість познайомитися із передовими досягненнями в області сучасної фотографії та відеоарту мають жителі та гості трьох великих німецьких міст, де 22 вересня розпочався II Фестиваль фотографії «Манґейм – Людвіґсгафен – Гайдельберґ». Триватиме одна з наймаштабніших фотовиставок у світі до 21 жовтня.

Організатори, очолювані куратором Крістофом Таннертом / Christoph Tannert, нарекли цей славний захід досить абстрактною назвою «Перетин реальності» / Reality Crossings і відібрали роботи 80-тьох митців із понад 30 країн світу. У числі запрошених знаменитостей: Таціта Дін, Пітер Фрідл, Віа Льовандовські, Вальтер Нідермайер, Мішель Сенк. Приблизно 30% всіх заявлених художників мають якийсь стосунок до Німеччини, зокрема до Берліну, що є очевидним свідченням тієї активної ролі, яку Німеччина відіграє сьогодні у світовому мистецтві.Крістофер Таннерт, Фотограф Йенс Лібген
За задумом організаторів, кожна робота має на увазі окрему реальність. Узяті разом, вони утворюють складну мережу, в яку вплетені уявлення про сучасну фотографію і красу, що часто межують із потворністю та хаосом. Так, при відборі фотографій і відео перевага віддавалася тим роботам, які виходили за рамки пристойності та умовностей. “Якщо глядачі дозволять собі розкріпачитися і відкинуть зайву самовпевненість, можливо, вони по-новому поглянуть на навколишню дійсність. Моя виставка повинна стати для них механізмом, який надихає на нові сміливі образи”, - стверджує Таннерт.

Задовго до відкриття виставки до Німеччини спеціально прибули три всесвітньо відомі художники: Беті Ярнел Едвардс, Мішель Сенк і Кім Юно. У результаті їхнього передфестивального візиту з'явилися дві фотосерії (Едвардс і Сенк) і одне відео (Юно), що оповідають про життя місцевого населення. Ці роботи будуть вперше представлені публіці під час фестивалю.Мішель Сенк прибула до Манґейму з Великобританії для того, щоб поповнити свою серію фотографій про підлітків портретами німецької молоді. Сенк відображає покоління, що переживає перехідний період між дитинством і дорослішанням, а разом із цим – відчайдушні пошуки нащадків власної системи цінностей і стилю.

Офіційний сайт фестивалю: http://www.fotofestival-ma-lu-hd.de


Тарас Хімчак
26.09.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах