Гоа спостереження. Про писемність

goa_prev_a1.jpg

Подорожуючи містами індійського штату Гоа, спостерігаючи за їхньою культурою і за письменністю, я виділила цікаві для себе моменти, якими і хочу коротко поділитися. 

Застиглі спокійні ідеї

Застиглі спокійні ідеї

Виставка сучасної кераміки Fragiles ("Хрупкі речі") відкрилася 7 грудня в рамках форуму Design Miami. Без гучних ідей - просто досить приємно.

Фабрики уяви: деякі враження від польського “менеджменту культури”

Фабрики уяви

Заради ознайомлення з досвідом створення культурно-мистецьких закладів Польським інститутом у Києві та Польською агенцією закордонних інвестицій була організована поїздка галереями, музеями і культурними центрами сусідньої держави.

Око підсвідомості: повнота погляду

Око підсвідомості

Подія безумовно значуща як у виставковому житті, так і для вітчизняного візуального мистецтва: у київській галереї PinchukArtCentre відкрилася експозиція Око підсвідомості: добірка сучасних фотографій з колекції сера Елтона Джона.

BLOOMSDAY`07: Улісс по-українськи

Bloomsday

16 червня в історії світової літератури — дата непроста. Саме у цей день відбувається дія роману, який став найвпливовішою книгою у 20 столітті — роману Джеймса Джойса „Улісс”. Саме 16 червня Джойс та Беккет, після неабиякої пиятики, пройшлися дублінським маршрутом Блума.

Третє Київське Фотобієнале

київське фотобієнале

Третє київське фотобієнале поступово набирає обертів – ще дві виставки у галереї RA відкрились у середу. А розпочався Місяць фотографії, який затягнеться майже на три місяці, офіційною презентацією у Центральному Домі Художника 12 квітня. Всього у Києві буде представлено близько 60 експозицій у різноманітних галереях, музеях, арт-центрах та інших місцях міста.

Виставка сюрреалістичних речей

сюрреалізм

У лондонському Музеї Альберта і Вікторії відкрилася виставка "Сюрреалізм та дизайн", де представлені твори Рене Маґрітта, Хуана Міро, Джорджо де Кіріко, Мана Рея та інших митців, що демонструють повноту органічності поєднання сюрреалізму та сучасного життя.

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах