Лялькова Саяка


Незважаючи на те, що літо зваблює нас всілякими пляжами, подорожами й купою інших приємних справ. Ми згадали, що давненько не ставили нікому улюблені «АЖ 5 запитань».

Отже, виправляємось – на цей раз нашу увагу привернула художниця із Японії Саяка. Їй 26 років і вона ілюстратор. Окрім того, що її малюнки друкуються у книжках та журналах, вона щорічно має персональні виставки. Її ілюстрації мають цілком японський характер, хоча це і не дивно, оскільки вона сама зізнається, що найулюбленіший період в мистецтві для неї – це японська епоха Едо (1603-1867).З допомогою наших японських друзів ми все ж зробили свою справу і от, що з того вийшло.

Що тебе надихає найбільше?
- До 20 років я жила у місті Тоторі. Пам’ять є основою моїх робіт. Мотив – це відображення мого улюбленого. Коли я уявляю такі речі, з’являється картина.

Назви будь-ласка декілька своїх найулюбленіших художників?
- На сьогодні мені особливо подобається Канно Хіромі (Kanno Hiromi). В основному, я люблю різні намальовані картини.

Ти малюєш на замовлення, чи клієнти вибирають ілюстрації з того, що вже є? Чим ти найчастіше користуєшся для створення ілюстрацій?
- Так нові роботи – це замовлення. Здебільшого малюю аквареллю, інколи акрилом та кольоровою тушшю.

Поясни чому дівчата, яких ти малюєш, виглядають, як ляльки?
- Дівчата, яких я малюю – це мій ідеал. Хтось сказав: ляльки імітують найвищий ідеальний тип людини і спонукають її до нього. Якщо це так, то це природно, що дівчата, яких я малюю мають обличчя, як у ляльок. Однак, я не малюю ляльок. Це – дівчата.
Якщо хочете потренувати свою японську, завітайте на її блог : http://blog.livedoor.jp/u_guresuiren/Підготував: Олександр Хаверчук
малюнки (с) Sayaka03.08.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах