Шукаючи душі речей


Бріттні Беджер з американського Еллінгтона зацікавила нас тим, що знає, "як воно працює". Принаймні, це стосується предметів побутової техніки.

Міксер став однією з перших жертв Бріттні... "Коли я розібрала перший прилад, мене заінтригували його механічні складові. Їхня сукупність для мене візуально набагато цікавіша, ніж готова, стандартна захована в корпусі система", - каже вона.

Розібрати - скласти "частини тіла" приладів так, щоб вони пасували - зробити знімок - спаяти й зібрати -- так через руки Бріттні пройшли кілька десятків об'єктів. "Спочатку мене більше цікавили форми різних детальок. Пізніше - власне функції. Найцікавіше тут, як на мене - те, як усі ці елементи співпрацюють для того, щоб готовий прилад існував, діяв", - так вважає дівчина, і так вона отримує свій куточок на АЖ.

Блендер

Консервний ключ

Кавоварка

Пилосос

Електроніж

Праска

Сокодавка

Штука для приготування попкорну

Бутербродниця

Тостер

ВафельницяФіксуванням механізмів у розібраному стані захоплений також мексиканський митець Деміен Ортега (Damian Ortega) - щоправда, він розбирає речі побільше: мотоцикли, автомобілі. Розкладені у тривимірному просторі, ці об'єкти вражають ще більше - якщо бачити їх наживо. Ось матеріал про одну з його інсталяцій.підготував Антон Семиженко10.10.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах