Урсула Соколовська


Урсула Соколовська - американська фотохуджниця з польським корінням, яку чиказькі арт-критики полюбили в далекому 2000 році за її фото та відеопроекції на рідного молодшого брата. Незрозуміло, чим саме американських критиків зворушила стара, як світ, навіть зацофована ідея, яку можна спостерігати в більшості відеосюжетів, де би тільки не зв'являвся проектор. Але вже. Доки діти будуть відкривати для себе діафільми через проектор, доти вони й будуть проектувати їх собі на частини тіла.

Зараз мова про інший, зріліший в часовому Урсулиному відрізку проект. Назва його "Без назви". Американці вже напевно не вміють вигадувути таких довгих і закручених, "наділених глибинним сенсом" авторських стейтментів, як європейці. І слава Богу.

Словом, Урсулі Соколовській тільки дай поописувати свою концепцію: "ці зображення представляють численні питання щодо ролі ґендеру, який стосується існуючих біологічних ролей. Використовуючи квітку як базисну точку, як орієнтир, ми бачимо невідповідності та плями, які накладаються на невідворотність, на позір природну та гарну..." Далі, дорогі наші нечисленні читачі, які дісталися до цього місця, можна читанути на http://ursula-sokolowska.com

Головне, аби глядач зміг насолодитися алюзіями або просто естетичністю, на яку так важко натрапити в концептуалістів.
Галя Карпа


07.06.2007
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах