+  
AZH

Були в горах, бачили ведмедів (або враження від прослуханого у жовтні)


У жовтні пішли в міні похід, йшли з Буковеля. Було цікаво пройтися горами й краєвидами, по яких взимку вже досить часто катаєшся на борді. Різниця в тому, що в чей час там немає людей (і снігу звісно), можна насолодитися природою та в деякій мірі карпатською тишою. 

Продовжуючи про Карпати, хочу розказати а точніше проюлюструвати село Бистриця, одне з наймальовничіших сіл, що я бачив

Захотілося черканути трохи про музику, бо оскільки купив новий mp3плеєр та навушники захотілося заново прослухати улюблені альбоми крім дещо новенького..

з ambient:

  Альбом The Dead Texan від проекту The Dead Texan, одного з учасників Stars Of The Lid - Адама Відзі та його подруги Крістіни Вантзу, разом вони називають це все audio visual project. Вийшов ще в 2004 році на потужному лейблі Kranky. Щодо музики, то до альбому написано багато якісних ревюшок, я тільки хотів сказати що це одна з унайкращих ембіент робіт, що я коли-небуть чув, в альбомі мало електроніки, в оcновному акцент на гітарних та клавішних інструментах. Не слухайте на паршивій акустиці, ви все зіпсуєте!

з indie rock, indie pop:

Land Of Talk - канадський гурт з Монреаля, який має деяке відношення до тусовки Broken Social Scene, власне й грають у стилі того, що видається на Arts & Crafts. Альбом 2010 року Cloak and Cipher не менш цікавий за попередні релізи. Просто чудова якісна музика з нейтральним настроєм, мені дуже допомагала прокинутись на роботу чи піднімала настрій у невдалі ранки.

з instrumental rock / post rock:

 

Ana Never - сербський(!) гурт з чотирьох чоловік, грають жорсткий експериментальний рок, дуже схожий на той, що грають Godspeed You! Black Emperor. Пісні по 8-15 а той 25 хвилин з невідомими голосами і записаними на диктофон звуками якогось міста зіграні під гітарні інструменти. Темнувата музика, але дуже й дуже цікава.


21.11.2010
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах