Ми не можемо залишатись осторонь

We need a voice

3 лютого, у понеділок, на лейблі AZH вийде компіляція 'We need a voice' в підтримку учасників українського протесту. Наша збірка - це висловлення солідарності із тими, хто веде боротьбу за справедливість та можливість жити в цивілізованій країні.

КОНКУРС ДЛЯ ГУРТІВ ТА МУЗИЧНИХ ПРОЕКТІВ!

Lymbyc Systym

Ми готові почути нову музику і розшукуємо свіжі гурти, які бажають співпрацювати з AZH Promo та хочуть взяти участь в наших подіях, зокрема участі в концерті з американськими гостями Lymbyc Systym 27 листопада у Києві.

ASTRAL 4: результати конкурсу розіграшу квитків

ASTRAL 4

Дорогі наші читачі та гості концертів!  Дякуємо всім, хто підписався на наші facebook (www.facebook.com/azh.art.mag) та vk (vk.com/artie_azh) сторінки і взяв участь у конкурсі розіграшу квитків на фестиваль інструментальної музики ASTRAL 4 у Києві. 

Літній конкурс фотографій від AZH eco-bag

AZH eco-bag

Фотографуйте себе разом із AZH eco-bag у цікавих місцях та діліться цими фотографіями у нас на сторінці https://www.facebook.com/azh.art.mag або присилайте їх на mail@azh.com.ua і отримайте можливість виграти квитки на осінні концерти від AZH Promo та наших партнерів.

Arms and Sleepers (USA) у Львові: результати конкурсу розіграшу призів на концерт

Дорогі наші читачі та гості концертів!  Дякуємо всім, хто підписався на наші facebook (www.facebook.com/azh.art.mag) та vk (vk.com/artie_azh) сторінки і взяв участь у конкурсі розіграшу призів на концерт Arms and Sleepers  (USA) + IMMAGO у Львові.

Результати конкурсу розіграшу квитків на концерт іспанців EXXASENS

Дорогі наші читачі та гості концертів! Дякуємо всім, хто підписався на наші facebook (www.facebook.com/azh.art.mag) та vk (http://vk.com/artie_azh) сторінки і взяв участь у конкурсі розіграшу квитків на концерт іспанців EXXASENS ( post-metal, spacerock) за участі  I Dance Alone (Вітебськ, post-metal, piano) і The Best Pessimist (Одеса, post-rock, electronic). 

Результати конкурсу розіграшу призів на концерт I am waiting for you last summer

Дорогі наші читачі! Дякуємо всім тим, хто підписався на нашу facebook сторінку і взяв участь у конкурсі. 

Результати конкурсу розіграшу призів на концерт Arms and Sleepers + Heinali

Дорогі наші читачі! Дякуємо всім тим, хто підписався на нашу facebook сторінку і взяв участь у конкурсі від AZH Promo. Настала мить назвати переможців.

Японці MONO виступлять у Києві: оновлена інформація щодо квитків

MONO у Києві

 
До вашої уваги оновлена інформація про повний перелік точок, де можна придбати квитки на концерт MONO (Японія), який відбудеться у Києві 10 березня 2013 року.

Open.Start 3: Landmark

Landmark
1 грудня, у перший день зими, запрошуємо вас зігрітись і послухати нову музику на проекті Open.Start від AZH Promo. Цього разу до нас завітає колектив під назвою Landmark (neopsychedelic rock, post-punk revival).

Оголошуємо переможців розіграшу запрошень на Scandinavian Wave

Scandinavian Wave

Ось і настала ця грандіозна ніч, коли ми оголошуємо переможців розіграшу безкоштовних запрошень на Scandinavian Wave, що відбудеться 30 вересня у Києві за участю гуртів BLUE FOUNDATION (DK), Einar Stray (NO) та Misha Mishenko.

Open.Start 2: High and Low

OpenStart

Продовжуємо проект відкритих репетицій Open.Start

3 листопада гурт High and Low та AZH Promo запрошують вас на пізній музичний сніданок. 

AZH Promo представляє новий проект - Open.Start

OpenStart

AZH Promo представляє новий проект - Open.Start - серія відкритих репетицій улюблених гуртів, що буде проходити в затишному приміщенні Старту 

У травні в Києві стартують нові курси проекту неформальної освіти із західної каліграфії

Клуб творчого розвитку «Арт і Я» продовжує підтримувати тенденцію використання каліграфії в сучасному дизайні та мистецтві та відкриває набір  у дві групи: на базовий інтенсив-курс «10 сходинок до мистецтва каліграфії» та цикл майстер-класів «Майстерня вільної літери».

AZH продовжує агітацію за красиве шрифтове оформлення

В рамках навчального курсу «10 сходинок до мистецтва каліграфії», який організував Клуб творчого розвитку «Арт і Я», проходять майстер-класи для всіх бажаючих навчитися красиво та вишукано писати.  

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах