Ембієнтні музиканти розшукуються!


 
 
AZH PROMO (www.azh.com.ua/promo) та Preserved Sound (www.preservedsound.com/) шукають музикантів для випуску спільної польсько-української ембієнтної збірки.
 
Ми довго міркували над ідеєю створення спільної польсько-української збірки виконавців у стилі ембіент, яку ми плануємо видати обмеженим тиражем (cd + буклет з артворком) та розповсюджувати онлайн через сайт Preserved Sound, AZH, а також через інші лейбли/сайти/організації, що погодились нас підтримати. 
 
Ми також маємо бажання організувати серію концертів у Польщі та Україні у підтримку ціїє збірки.
 
Створюючи спільноту, що базується на взаємній любові до ембіентної музики, ми намагаємось підтримати розвиток ембіентної та інструментальної музики та її виконавців у нашому регіоні. Також, ми сподіваємо, що створення збірки та організація концертів сприятимуть подальшій співпраці українських та польських музикантів.
  
Виконавці, що вже підтвердили участь у проекті:
 
Visionary Hours, Польща visionaryhours.bandcamp.com
 
Lights Dim,  Польща lightsdim.bandcamp.com
 
Heinali, Україна heinali.bandcamp.com
 
 
Пишіть нам!
 
promo@azh.com.ua (українською, російською, англійською і польською)
 
preservedsound@hotmail.co.uk (англійською, польською та італійською)
 
Preserved Sound – краківський лейбл, що працює з різноманітними жанрами музики, пов'язаної з ембіентом та інструменталом. Для ефективнішої роботи AZH PROMO та Preserved Sound об'єднали свої зусилля над підготовкою, оформленням та випуском релізів, їх поширенню у світі та організацією концертів в Україні та Польщі.
 
Тож уже цієї весни вас чекає кілька приємних сюрпризів від нас.
  
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах