Привіт усім у 2008-му!


Наші вітання кожному, хто вперше чи вже усоте зайшов на наш сайт! За різдвяні свята ми перепочили, склали плани на цей рік і вже почали потрошку їх втілювати. Сподіваємось уже скоро когось приємно, а когось дуже приємно здивувати (хе-хе).

Таємниць поки що не розкриватимемо, зате повідомимо про кілька подій, що вже відбулись.

Перша – з нового року з AZH уже не співпрацює Галя Карпа. Скажімо, вона вирішила піти своєю дорогою, окремою від цього проекту. AZH дякує їй за гарні ідеї та цікаві статті, та бажає успіхів у подальшій діяльності.

На прохання Галі, блог Ірени Карпи з сайту прибрано…

Інші постійні автори сайту вирішили, що AZH зможе плідно й цікаво існувати й без посади головного редактора – рішення приймаються консенсусом, кожен у курсі справ і відповідає за ту частину роботи, яка йому цікава і яку він робить. Вміючи спілкуватися і маючи змогу бути на зв'язку, ми можемо собі це дозволити :) З будь-яких питань пишіть на mail[at] azh.com.ua – і оперативно отримаєте відповідь від людини, котра тою темою займається.

Ну й новина друга – завершилось голосування за найкращого автора поетичної свіжакрові. Вірші Настасі Велес заворожили найбільше наших читачів – за неї проголосував кожен четвертий! Тож до Харкова відправляється компактний пакуночок, вмісь якого, сподіваємось, додасть Настасі натхнення :) Вітаємо!


свіжакровОт наразі й усе. Рік почався! Попереду ще купа всього, і для сили духу ми нагадаємо тут собі одну цитатку з відомого фільму.

М'яч круглий. Гра триває 90 хвилин. Це факти. Все решта – тільки теорія. Поїхали!

 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах