КОНКУРС ДЛЯ ГУРТІВ ТА МУЗИЧНИХ ПРОЕКТІВ!


Ми готові почути нову музику і розшукуємо свіжі гурти, які бажають співпрацювати з AZH Promo та хочуть взяти участь в наших подіях, зокрема участі в концерті з американськими гостями Lymbyc Systym 27 листопада у Києві.

 
Ми готові почути нову музику і розшукуємо свіжі гурти, які бажають співпрацювати з AZH Promo та хочуть взяти участь в наших подіях, зокрема участі в концерті з американськими гостями Lymbyc Systym 27 листопада у Києві.
 
Надсилайте свою музику, фото (+ відео) до 3 листопада (неділя) і за результатами відбору та відкритого голосування ми виберемо найкращих. 
 
Чекаємо заявок на promo@azh.com.ua  
with love and music,
AZH 
   
UPD. ПРАВИЛА
1. У рамках ознайомлення ширшої аудиторії із вашою музикою, ми викладаємо заявки тут: vk.com/artie_azh, а також пізніше у фейсбуці. Тож чим більше посилань на різні сервіси із вашою музикою ви пришлете, тим краще. Не забувайте про фото та відео :)
 
2. Голосування у вконтактє допоможуть нам із вибором фіналістів конкурсу (таким чином ми перевіримо наскільки гурт зацікавлений у конкурсі і докладає зусиль, щоб брати участь у концертах із цікавими іноземними гостями), але не позначаються на остаточному виборі - цим займеться журі із AZH Promo та музикантів. 

3. Перед тим, як надсилати треки, ознайомтесь, будь ласка, із нашою діяльністю
Зокрема, це можна зробити тут: http://promo.azh.com.ua/past і тут: http://www.azh.com.ua/music
Ми можемо вам відмовити в участі без пояснення причини. Заявки не рецензуються.

4. Організатор залишає за собою право вносити зміни в правила проведення конкурсу, повідомляючи їх на сторінці www.azh.com.ua

5. Заявки приймаються до неділі. Фіналістів оголосимо на наступному тижні, оскільки усі заявки ми уважно прослуховуємо і обмірковуємо. Тож майте терпіння!

Дякуємо за участь!

 
 

UPD 2. Шорт-ліст за результатами голосування слухачів у VK (фінальний, cтаном на 8/11)

 

Goodbye Earth - 28/43
 

 
Gravitsapa - 23/63
 

  
 
Light Dreams - 18/222

 

 

Way Station - 16/31

 

Kasaї - 9/28

vk.com/kasai_band
 

Plastic Drops - 16/37


   

This Cold Normandy - 193/341

  

Forgotten Lizzard - 39/325

 
   

Short Hair Ideals  – 20/183


   

Drawing The Endless Shore - 8/119

 
 
 
 
 
UPD 3. ФІНАЛ

Переможець конкурсу (вибрано за кількістю голосів та затверджено нами) - This Cold Normandy.
 
Спеціальною подією стане презентація дебютного альбому від гурту Way Station - THE SHIPS.
 
Ми відкрили для себе багато цікавих музичних проектів, деякі із них не потрапили в шорт-ліст. Оскільки ми не можемо поставити всі гурти у рамках одного невеликого концерту, то сподіваємось, що скоро ми зможемо із ними співпрацювати у рамках інших подій, які саме зараз розробляємо. Слідкуйте за нашими оновленнями. 
 

 

 
 
    
Lymbyc Systym - інструментальний та інноваційний дует двох братів вибудовує новітню концепцію, яка виходить далеко за рамки обмежень жанрів чи порівняння з подібними виступами. Будучи не зовсім електронним, але й не традиційним інструментальним гуртом, Джаред і Майк Белл вдаються до пошуків найчистішої оригінальності. Рекомендуємо (обов'язково для любителів Arms and Sleepers)!

 


 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах