Нове за вікном


Холодний сезон завершився минулої п'ятниці, коли «мовчазні коти» чудовим концертом розірвали нашу тишу (незабаром чекайте інтерв'ю з ними). Постійні читачі, певно, знають скільки нового приніс нам минулий сезон: інтерв'ю, подкасти, фотобаза та рубрика «фото дня» - це далеко не все, що з'явилось AZH.

Сподіваємось, ані весняний авітаміноз, ані інші типові для весни стани не стануть нам на заваді. І АЖ не менш активно доноситиме до вас інформацію про цікаві та гарні, як на наш смак, дії, події та людей. Їх вдосталь у цьому класному світі.

Взагалі-то, наша мета - створити платформу, на якій креативні люди писали б про неординарні речі зі світового мистецтва, з того, що діється під боком, дізнавались би про них - і, як результат, створювали б щось самі. Workshop, творча спільнота - ну, ви це вже чули. В кожного з нас є навчання-робота, мало пов'язані з мистецтвом (принагідно вибачаємось, що не завжди оперативно відповідаємо на листи: ми обов'язково відписуємо, коли трохи розгрібаємось зі своїми основними заняттями). І кожен, хто пише в АЖ - за визначенням класно проводить свій вільний час.

Із радістю зазначимо, що нашим постійним автором став Олександр Хаверчук. Ви напевно вже відзначили його матеріали, зокрема інтерв'ю. А скільки всього він зараз готує...

Ви ж знаєте, куди нам писати... Все ось тут

А ще в нас є й аналогова поштова скринька. Аж на Головпоштамті. Так що манускрипти, cd-r із всілякими цікавинками (наприклад, демо-записами) та все, чого душа бажає, шліть сюди: 01001, Київ-1, а/с 258-В, Антону Семиженко. Тільки зауважте, що розмір скриньки досить скромний, і, приміром, нова книжка Оксани Забужко туди вже не вміщається. Трохи згодом у нас буде велика поштова скринька біля брами офісного котеджу на Подолі, а поки що - ось так :)

Подкасти не скінчились! Просто в лютому один з нас змінив роботу, і залишив у минулому класний мінідисковий диктофон. Але вже придбав собі новий, компактний та білий, і ми вже потроху щось туди нашіптуємо :) Чотири лютневі подкасти, об'єднані однією темою, ми постараємось викласти протягом весни, паралельно зі звичними щопонеділковими зануреннями... Rawk'n'Roll will go on! sound[равлик]azh.com.ua - це для зв'язку по темі.

Не ігноруйте "AZH Photo Of The Day"! Поки що через брак надісланих на photo[вухо]azh.com.ua робіт ми в основному беремо фото зі спеціально створеної групи на Flickr. Ті світлини класні, але - очі вимагають вітчизняних людей і ландшафтів.

Ну й на завершення - погляньте, що ми побачили на потішній книжковій виставці в Могилянці у Центрі сучасного мистецтва. Там класно - радимо сходити туди й вам!


це ще не кінець!...Усього найліпшого,
редакція AZH

фото: Тарас Хімчак 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах