Ми не можемо залишатись осторонь


 
3 лютого, у понеділок, на лейблі AZH вийде компіляція 'We need a voice' в підтримку учасників українського протесту. 
 
Уже з перших днів протесту ми намагалися брати у ньому участь, виконуючи роль журналістів та висвітлюючи події для міжнародної спільноти. Розгін і жорстоке побиття студентів наприкінці листопада, спроба розігнати Майдан у грудні, тиск та переслідування мирних демонстрантів, диктаторські закони 16 січня, вбивства, калічення та викрадення людей, намагання закрити рота незалежним журналістам та активістам, намагання скомпроментувати мирний протест - ось відповідь влади своїм громадянам. Ми не маємо права залишатись осторонь і мовчати.  
 
Наша збірка - це висловлення солідарності із тими, хто веде боротьбу за справедливість та можливість жити в цивілізованій країні. Це одна зі сторін боротьби, намагання в опосередкований спосіб достукатись до тих людей з усього світу, які досі не усвідомлюють важливості того, що відбувається в Україні. Тисячам людей зараз потрібна підтримка. Нам потрібно, аби нас почули.
 
До участі у компіляції долучилось близько 20 музикантів та гуртів з України та усього світу. Багато із них надіслали композиції спеціально створені для цієї збірки. Ми дякуємо їм!
 
Тарас Хімчак, Маргарита Кулічова

 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах