Допомога Пошук Список учасників Групи Профіль Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення Зареєструватись Вхід

Україна Кіно Революція

Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
dima_elf

ПовідомленняНаписане: середа липня 30, 2008 8:32 pm    Тема повідомлення: Україна Кіно Революція Відповісти цитуючи

власне - http://community.livejournal.com/kino_revolution/ - спільнота, де викладатиму інформацію щодо різних фестів аматорського кіна та інші корисні для кіношників та усвідомлених глядачів речі....

приєднуйтесь може в нас вийде зробити щось корисне =)
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер липня 31, 2008 6:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

найбільше мене дивує те, що всіх аж тягне розбігатися в різні лж-спільноти - кожен вигадує свою (уже є інді-кіно, юа-кіно і тому подібне). А далі спільнот щось вагоме зробити майже ні в кого не виходить.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
dima_elf

ПовідомленняНаписане: четвер липня 31, 2008 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

mcmortygreen написав:
найбільше мене дивує те, що всіх аж тягне розбігатися в різні лж-спільноти - кожен вигадує свою (уже є інді-кіно, юа-кіно і тому подібне). А далі спільнот щось вагоме зробити майже ні в кого не виходить.

відповідної української спільноти я не бачив...

+ достатньо людей щось робить... я - знімаю... але коли потрібні якісь реквізити, чи просто аби в когось розумнішого щось запитати --- такого місця я не знаю - у свій час це був форум кіно-кола, але сайт закрився і людя розбіглися..... зараз намагаюся створити спільноту --- і це не самоціль, а конкретний крок для полегшення спілкування тих, кого це цікавить от і все)
Догори
dima_elf

ПовідомленняНаписане: четвер липня 31, 2008 7:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а власне, що ви маєте під "щось вагоме зробити"?! --- що вагоме? зібрати людей,якщо це вийде, хіба це не щось вагоме?....
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 01, 2008 8:15 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

зібрати людей в реалі - так, це досягнення, у мережі - це зовсім інше, бо, по-перше, більшість українських спільнот про кіно переглядають одні і ті ж юзери, інформація про кіноподії йде часто однакова, що радше дратує, оскільки забивається френд-стрічка, а по-друге набагато ліпше було б розвивати великі спільноти тієї ж тематики, а не створювати ще десяток інших..

чому б не піднімати ці питання на кіно_юа? можна було б запропонувати їхнім модераторам зробити відповідні гілки і ви там одразу матимете потрібний контингент. я лише виступаю за те, щоб концентрувати інформацію, а не розпорошувати її.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
dima_elf

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 01, 2008 9:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

mcmortygreen написав:
зібрати людей в реалі - так, це досягнення, у мережі - це зовсім інше, бо, по-перше, більшість українських спільнот про кіно переглядають одні і ті ж юзери, інформація про кіноподії йде часто однакова, що радше дратує, оскільки забивається френд-стрічка, а по-друге набагато ліпше було б розвивати великі спільноти тієї ж тематики, а не створювати ще десяток інших..

чому б не піднімати ці питання на кіно_юа? можна було б запропонувати їхнім модераторам зробити відповідні гілки і ви там одразу матимете потрібний контингент. я лише виступаю за те, щоб концентрувати інформацію, а не розпорошувати її.

http://community.livejournal.com/kino_ua/profile --- це кіно_юа?.... хоча б тому, що там лише два користувача і "контингенту" немає взагалі ніякого.... в "кіно_революції" їх на даний момент - 12... тож інформацію розорошують скоріше вони......хіба не так? =)

а є ще - юа_кіно --- от там справді багато людей =))))) --- але обговорення там фільмів...які виходять в укр.прокат... рідше - новини різні...... там спільнота у першу чергу для "глядачів".....

я ж намагаюся зробити щось для кіноробів.... якщо запитати на юа_кіно як працювати зі світлом - дуже мала вірогідність,що тобі щось підскажуть - в кіно-революції --- де люди (і я сам) знімають свої короткометрражні роботи - можуть справді допомогти....
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр Ваш часовий пояс: GMT - 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Всі права застережено. © AZH.COM.UA