Допомога Пошук Список учасників Групи Профіль Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення Зареєструватись Вхід

Останні кіна: хвалимо і плюємося

Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:22 pm    Тема повідомлення: Останні кіна: хвалимо і плюємося Відповісти цитуючи

Давайте тут розповідати про щойно відвідані кіносеанси.
І, якщо панове дозволять, не лише артхаузні (бо дехто, на свій сором, у них не тямить), а й про всю попсу.

От учора була на "Вавілоні" і враження якісь неоднозначні. По-моєму, вони намагались вкласти якусь ідею чи принаймні створити її видимість. Але аж надто затягнуто...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:39 pm    Тема повідомлення: Re: Останні кіна: хвалимо і плюємося Відповісти цитуючи

prophet_in_blue написав:

От учора була на "Вавілоні" і враження якісь неоднозначні. По-моєму, вони намагались вкласти якусь ідею чи принаймні створити її видимість. Але аж надто затягнуто...

о, я теж був у той день. тільки на ранковому сеансі - люблю, коли людей у кінотеатрі майже нема, а ті хто прийшли, знають чого прийшли, а не жують безперестанку попкорн..

а фільм, мені більше сподобався, ніж ні. не сподобались трохи пафосні окремі моменти зняті в дусі голівуду - хоча знімав Алехандро Гонзалес Іньяріту(відомий аж ніяк не пересічними роботами), фінансували саме з тих пагорбів - й Бред Піт, що мав би у багатьох викликати сльози, тому доказ. а взагалі, сюжетна лінія непогана. основний меседж, мабуть, про непорозуміння. і не тільки між людьми із різних країн, а й між близькими
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:42 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

гм...
а я, виходячи з назви, якусь зовсім глобальну ідею надумала...
але так і не додумала Smile
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:51 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

prophet_in_blue написав:
гм...
а я, виходячи з назви, якусь зовсім глобальну ідею надумала...
але так і не додумала Smile

за легендою вавилонську вежу не змогли добудуват саме через те, що робітники більше не розуміли один одного. може такі вежі є і в кожному із нас

а сьогодні я був на перегляді фільму "Гармонія веркмайстера"/Werckmeister harmoniak (2000), угорського режисера Бела Тарра. Фільм настільки вразив, що я не можу навіть описати. Доволі важкий для перегляду, дуже символічний і з незначними домішками сюрреалізму.. хочу при нагоді подивитися його ще раз
Догори
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:58 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

а важкий чому саме?

і де показують?
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 9:10 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

у Курбасі показували. більше не будуть. тому шукатиму на двд.

фільм довгий, і тому також багато сцен, що можуть видаватись затягнутими. наприклад, 10-хвилинна демонстрація того, як біжить натовп.
режисер відмовився знімати кольорове кіно, натомість дуже красиво вийшла гра світла і тіней
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 20, 2007 8:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Сьогодні я нарешті подивився "Париж, кохання моє" - враження доволі слабкі. Мабуть, тому, що від стількох майстрів кіно очікував чогось сильного і оригінального. Більшість цікавих моментів у фільмі мені здались надто вже вторинними - теми раніше зачепленими і розкритими іншими режисерами, можливо трішки в іншому ракурсі.
Догори
acid drinker

ПовідомленняНаписане: середа лютого 21, 2007 1:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я в такому шоці...
не знаю, як це правильно назвати.
тільки шо додивилася таки лабіринт фавна. правда, дивилася довго, постійно вимикаючи, щоб не тремтіли руки і попускало голову...
один з найсильніших фільмів, мною останнім часом бачених. мене взагалі нелегко змусити тремтіти всім тілом - але вони то зробили. та й плакати змусили - хоча... це не складно.
красивий. сильний. болючий. сумний. казка, від якої хочеться довго-довго плакати. раджу.
я привыкал быть великим немым...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: вівторок травня 08, 2007 7:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Ф'юче шотс "Калякі-малякі" - КЛЬОВІ.
Особливо акварельна дівчинка, яка відчиняє щоранку ставні й брами порожнього приморського містечка...
І "Одного разу"...
Догори
Happyness

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 16, 2007 11:03 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

mcmortygreen, "Париж кохання моє" буквально недавно подивилась. Цікаво, ну і хай затаскані теми і ракурси - але ж це ПРО ПАРИЖ! Пазітіфф однозначно Smile
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 02, 2007 8:31 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Нарешті подивився Страх і ненависть у Лас-Веґасі )
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр Ваш часовий пояс: GMT - 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Всі права застережено. © AZH.COM.UA