Допомога Пошук Список учасників Групи Профіль Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення Зареєструватись Вхід

Чи ходимо ми до театру?

Перейти до сторінки 1, 2  далі

Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр
Попередня тема :: Наступна тема  

Чи ви ходите до тетру?
Так, регулярно
15%
 15%  [ 2 ]
Так, але рідко
69%
 69%  [ 9 ]
Бува(в/ла) пару разів
7%
 7%  [ 1 ]
Ні, мене це не цікавить
7%
 7%  [ 1 ]
Ні, бо не маю можливості
0%
 0%  [ 0 ]
Всього голосів : 13

Автор Повідомлення
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:31 pm    Тема повідомлення: Чи ходимо ми до театру? Відповісти цитуючи

А розкажіть-но, ви коли в театрі востаннє були?
Любите взагалі? Яким постановкам надаєте перевагу, які театри відвідуєте найчастіше, якими критеріями послуговуєтесь при виборі вистави до перегляду?
Може, якась постановка вас колись особливо вразила?
Розповідаємо все-все-все, чим хочеться поділитися стосовно цього виду мистецтва, який, як на мене, незаслужено ігнорується у нашій сучасності...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер лютого 15, 2007 8:44 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

останній раз був у театрі на постановці п'єси Бекета "Очікуючи Годо".

незабаром хотів би піти на "Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксофоніст, котрий мав подружку у Франкфурті” Матея Вішнєка
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
acid drinker

ПовідомленняНаписане: понеділок лютого 19, 2007 8:01 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

чорт зна коли. театр російської драми, п'єса про таксиста, у якого були дві дружини... потягнули мене туди зовсім випадково (мене мучила совість, шо я йду не на наталку полтавку, яку нам дуже радили подивитися...) - але комедія виявилася справді яскравою.
я привыкал быть великим немым...
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
flowerofanhour

ПовідомленняНаписане: вівторок лютого 27, 2007 7:40 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

я востаннє в театрі була певно коли працювала на віденському театральному фестивалі, минулої весни. я була на кількох виставах, далеко не на всіх. запам"яталась мені тільки одна, і вона була дійсно геніальна. називалась вона "Eraritjaritjaka". Це була не вистава, а магія. Актор починає грати на сцені, але потім бере відеокамеру, виходить із залу, на вулицю, сідає в таксі, їде до себе на квартиру, що знаходиться недалеко від залу, і робить там різні домашні речі. фішка в тому, що в залі на сцені весь час, з самого початку, вживу грає струнний квартет, а коли ми на екрані (біле полотно на сцені у вигляді схематичного будинку) бачимо його на квартирі, то він все робить під музику, тобто в точно в такт (наприклад, ріже огірок на дошці — цик цик цик)! хоча перед тим ми точно бачили, як він виходить з таксі, іде до себе... це все дуже неймовірно. а кінець — то взагалі бомба! квартет кудись зникає, але продовжує грати, причому звук не міняється. але квартет вже на тій квартирі. а в кінці... відкривається той будинок, що на сцені, і ми бачимо, що той тип і той квартет знаходяться там! як вони це зробили? Shocked

а тепер я збираюсь в києві 11-го піти на виставу "жайворонок" в "сузір"я". в києві ще не була в театрі.

до речі, починаю пригадувати й інші вистави з фестивалю. також ходила на ґрішковца "по по". а тепер, коли була в києві, то бачила афішу, що та вистава буде і у вас! мені сподобалась тоді, така своєрідна по-хорошому.
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: середа лютого 28, 2007 9:51 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

коли вона буде, не пригадуєш?

вчора ходив таки на "Пригода ведмедиків панда, яку розповів один саксофоніст, котрий мав подружку у Франкфурті” за твором Матея Вішнєка.
Як завжди, у Курбасі камерна обстановка. Світло і звук поставили гарно. Спочатку мене трохи дратувало те, як актори передають емоції (особливо він), але потім чи звик, а чи більше захопився виставою. Сюжетні ходи мені сподобались, особливо розв'язка. можливо не все зрозумів із діалогів, то хотів би знайти цю п'єсу на папері..
І під кінець вистави приємна джазова музика суттєво підняла настрій, повертаючись до метро мало не танцював. А дівчина, що йшла попереду, не стримувала себе, проробляючи легкі па
Догори
flowerofanhour

ПовідомленняНаписане: середа лютого 28, 2007 10:56 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Цитата:
коли вона буде, не пригадуєш?

це до мене? типу коли гришковец? не пригадую.
Догори
flowerofanhour

ПовідомленняНаписане: середа березня 14, 2007 9:39 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

11-го побувала на тій виставі в "сузір"ї", на яку збиралась. пішли ми туди вчотирьох, а ще я там випадково зустріла двох своїх знайомих. загалом глядачів було з 25, бо зал маленький. там же так спускаєшся в підвал, де є два приміщення. спочатку нас запросили в "рожевий зал". ми навіть подумали, що виставу будемо дивитися там, але там нас просто "розігрівали" шампанським і жартами. потім нас відвели в той інший зал, куди ми ледве всі влізли. наша компанія складалась з двох хлопців і двох дівчат. так от, хлопцям не сподобалось, а дівчатам сподобалось. сама вистава, маю на увазі. там була одна акторка, яка грала (по-російськи) жанну д"арк. а жанна д"арк типу символізувала юлю тимошенко. публіка теж час від часу мала "допомагати", наприклад точити серп, терти яблуко, гавкати і квакати. гм, шо ше... квитки були по 30 гривень.
Догори
flowerofanhour

ПовідомленняНаписане: п'ятниця березня 16, 2007 9:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

http://teatr-marionetok.narod.ru/photoalbum.html

надибала "театр маріонеток". хтось туди ходив? фотки дуже милі!
здається, там на сцені одночасно і актори, і ляльки!
Догори
Yurkoko

ПовідомленняНаписане: неділя травня 06, 2007 2:29 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Останнього разу був у Франка в березні цього року. На виставі "Посеред Раю на майдані".
дуже сподобалося. хотілося навіть сльозу пустити Smile
V.Volochay

ПовідомленняНаписане: неділя травня 06, 2007 5:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ні, мене це не цікавить

Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Bagira

ПовідомленняНаписане: понеділок травня 07, 2007 7:43 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

в театрі буваю нечасто, проте знайшла для себе "чорний квадрат" - стараюся подивитися якомога більше з їх репертурару. постановки дуже сильні і цікаві тим, що автори постійно імпровізують...зараз у них вистави в будинку художника щовихідних. отаке..
Teatr_o_feel

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 11:43 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Театр «Київ» запрошує на «Фракцію»

Весь світ - театр… Споглядаючи баталії парламенту нашої країни, мимоволі замислюєшся над жанром… Що це: драма абсурду, чорна комедія? Вистава "Фракція" пропонує парадоксально гострий погляд на політичне життя.
Автори п’єси та актори театру пропонують вам свій погляд на проблеми сучасного суспільства.
Лише 17 та 18 жовтня театр «Київ» відкриє глядачам завісу політичних буднів в сатиричній комедії «Фракція».

Вистава проходитиме: в приміщенні Будинку культури і мистецтв СБУ
(вул. Ірининська, 6)

Довідки за телефоном: 425 20 37, 229 10 92
Догори
Teatr_o_feel

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 1:09 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Насправді чудових вистав в київських театрах безліч. Я особисто надаю перевагу невеликим театрам, з залою, яка вміщує 30-40 чоловік. Один з улюблених - "Колесо", раджу подивитись "Гра на клавесині" - для романтиків, ідеальний спектакль для побачення. Ну фішка театру - "Генерали в спідницях", смішна і злегка тупувата вистава, але завжди на ній аншлаг. В колесі особлива атмосфера...камерна....
Чудовий театр - "Актор" на БЖ, там була на виставі японського драматурга з Шостопаловим в головній ролі. це моноспектакль, з двома акторами на сцені...не можу згадати назви....ще всі радять виставу "Лавка", типу дуже смішна та іронічна...про кохання.
Завтра йду на "Пригода ведмедиків панда"в Курбасі, вже стільки всього сказано про цю виставу, що вже з нетерпінням чекаю.
Догори
stilelibero

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 6:45 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Панди??? Ухти, і я, і я хочу на панди!!!!! Exclamation
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: понеділок жовтня 15, 2007 7:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

то тікай скоріш з роботи:

16 жовтня о 19:00. Національний Центр театрального мистецтва імені Леся Курбаса в.Володимирська,23В

„Пригода ведмедиків панда,
яку розповів один саксофоніст,
котрий мав подружку у Франкфурті”

Матей Вішнєк, постановка Ірини Волицької. виконавці - Лідія Данильчук, Володимир Губанов
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> КіноТеатр Ваш часовий пояс: GMT - 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2  далі
Сторінка 1 з 2

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Всі права застережено. © AZH.COM.UA