Допомога Пошук Список учасників Групи Профіль Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення Зареєструватись Вхід

А що слухаєте ви?

Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> Музика
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
art.tour

ПовідомленняНаписане: понеділок серпня 03, 2009 11:42 am    Тема повідомлення: А що слухаєте ви? Відповісти цитуючи

Пропоную кожному назвати декілька груп/альбомів/композицій, які відіграли важливу роль у формуванні ваших музичних смаків, викликають у вас приємні спогади, асоціації чи мають властивість заспокоювати/збуджувати і т.д.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: субота серпня 08, 2009 1:12 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

У мене таких досить багато.
На кожний маленький період життя знайдеться альбом, виконавець чи навіть жанр.

Radiohead, Sigur Ros, Massive Attack, GIAA, Mono, Anoice, Аліна Орлова, Regina Spektor, The National, Elliott Smith, Metric, ef та інші.

а для 5:55 ранку завжди є Шарлота Гензбур
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
art.tour

ПовідомленняНаписане: середа серпня 19, 2009 12:36 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мелодичний транс вводить мене в стан безтурботності і якоїсь ілюзорної гармонії з світом. Tiesto - Just Be - почув і закохався... (+ спогади про шкільні роки)
Під пост-рок (щось спокійне, типу Balmorhea, Mogwai, Mono) класно малювати. Напевно він приваблює музу... Smile
Через свою любов до технічної гри на гітарі (як і до неї самої) полюбляю слухати пост-рок з явним впливом мат-року (Gifts From Enola, Maybeshewill, You.May.Die.In.The.Desert).
Коли на душі тяжко - Underoath та Texas Is The Reason.
Коли ідеш вулицями міста - нью-джаз.
Для кальяна - лаунж.
Для душі - нео-класика.
Список буде продовжуватись з часом (я сподіваюсь).

Цитата:
а для 5:55 ранку завжди є Шарлота Гензбур

Непогана мелодія для будильника Smile
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відіслати e-mail
Dyvyna

ПовідомленняНаписане: субота серпня 29, 2009 6:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

хі, от форум активніший став.
позбиралися різні люди тут, а музика сходиться багато в чому
Igor Kay

ПовідомленняНаписане: середа вересня 09, 2009 1:47 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

miy last.fm
art.tour

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 11, 2009 4:28 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Хм, цікаво...
А я свій ласт.фм не покажу Razz .
Я авторизувався, коли був вдома, і забув вийти. А моя сестра слухає трішки не те, що я. Тепер там в топах красуються Діма Білан, Віталік Козловський і Ранетки Very Happy
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 11, 2009 7:24 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

на ласт.фм є функція, що дозвляє "підчистити" плейліст
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
art.tour

ПовідомленняНаписане: неділя вересня 13, 2009 5:18 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Дякую, я знаю. Я починав, але легше буде зареєструватись по-новому
Догори
greg.re

ПовідомленняНаписане: п'ятниця вересня 18, 2009 5:49 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

art.tour написав:
Tiesto - Just Be - почув і закохався...

Цікавий трек. Як на мене Adagio for strings кращий.
art.tour написав:
Коли ідеш вулицями міста - нью-джаз.

Ейсід?
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
art.tour

ПовідомленняНаписане: субота вересня 19, 2009 6:02 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я мав на увазі не оригінал, а Antillas Club Mix. До речі, саме на нього зняли кліп. Краще сказати "побачив і закохався"...
greg.re написав:
Цікавий трек. Як на мене Adagio for strings кращий
Tastes differ... Мені теж подобається адажіо в трансовій обробці, а також поступовий перехід з класики до трансу в Forever Today.
greg.re написав:
Ейсід?
Коли писав "нью-джаз", мав на увазі Parov Stelar та Trance Groove.
Цитата:
Also written nü-jazz or NuJazz, it is sometimes called electronic jazz, electro-jazz, e-jazz, jazztronica, jazz house, phusion, "neo-jazz" or future jazz (Wikipedia)
Кожен називає, як хоче
Догори
greg.re

ПовідомленняНаписане: вівторок вересня 22, 2009 2:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Так, слово кращий до музики вживати не доречно, це я ще себе не перевчив).

Ну і по сабжу... Брамс(Квінтет для кларнету і струнного квартету) і Равель(Тріо для фортепіано скрипки і віолончелі) у виконанні квартету Бородіна. Весь диск дуже сподобався одразу. З нього відкрив для себе Равеля. Неординарний композитор.
Dave Brubeck-Take Five.Квінтесенція оптимізму.Pumping jazz)
Декілька пісень ОЕ чіпляють більше словами ніж музикою. Хоча Славко частіше ніж хотілося б перегинає палку з лірикою.
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Andrew

ПовідомленняНаписане: четвер липня 09, 2015 8:37 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Обожнюю всі альбоми гурту Rammstein, а в союзі з якісною аудіо системою (такою, як у мене http://soundmag.com.ua/fiio-x5ii.html) - повністю втрачаєш звязок з реальністю. Дійсно якісна музика.
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> Музика Ваш часовий пояс: GMT - 2 Години
Сторінка 1 з 1

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Всі права застережено. © AZH.COM.UA