Допомога Пошук Список учасників Групи Профіль Увійти, щоб переглянути приватні повідомлення Зареєструватись Вхід

що ви читаєте зараз?

Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі

Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> Література
Попередня тема :: Наступна тема  
Автор Повідомлення
srayda

ПовідомленняНаписане: субота червня 16, 2007 9:08 am    Тема повідомлення: що ви читаєте зараз? Відповісти цитуючи

от що ви, наші нечисленні форумці, читаєте зараз? і чого? І як вам?
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: субота червня 16, 2007 9:45 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Боргеса "Алеф" у метро
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер червня 28, 2007 3:21 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Мішель Уельбек. Можливість Острова.

Перед тим читав один із перших його творів Розширення поля борні, переклад якого вийшов у Всесвіті
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення Відвідати сайт учасника
Happyness

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 16, 2007 10:41 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Єлізабет Костова "Історик". Боян дуже великий...але цікаві історичні посили про історичного "Дракулу" Влада Цепеша змушують дочитати...
Догори
Luya

ПовідомленняНаписане: понеділок липня 23, 2007 7:57 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Гессе "Степовий вовк". Серйозна штука...[/list]
Догори
Переглянути профіль користувача Відіслати приватне повідомлення
Японський Бог

ПовідомленняНаписане: неділя липня 29, 2007 5:00 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

ОООО круто!!! відкривав сторінку, думав почну про Гессе і мене тут засміють ... хоча в принципі не факт що так не буде. Читаю Сіддхартху .. думки як завжди що спізнився (ну "як завжди" за виключенням Ніцше) сумно .. знову не добекаю до кінця .. а ну його ...
Догори
Японський Бог

ПовідомленняНаписане: неділя липня 29, 2007 9:37 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

мабуть "недобекаю" одне слово...(
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: середа серпня 01, 2007 3:55 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

На днях розпочав читати Сьомгу Софії Андрухович
Догори
Luya

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 02, 2007 5:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

А чому засміють? Як на мене, то Гессе -- один з найкращих письменників. Не перестаю дивуватись як тонко він відчуває життя і внутрішній світ людини... Гессе rules! Very Happy От би ще гру в бісер осилити...
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер серпня 02, 2007 8:13 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Схоже він щось інше мав на увазі. Не так вже й легко зрозуміти цих дивакуватих японців)) Гессе однозначно рулз)

от хочу запитати, чи існує переклад Гри в Бісер українською? бо російською трохи влом осилювати.. проте певно доведеться.
Догори
Luya

ПовідомленняНаписане: п'ятниця серпня 03, 2007 6:04 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Very Happy Є! Але видавництво 83-го року (ну принаймні в мене...)
Догори
prophet_in_blue

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 07, 2007 3:41 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Кортасар, оповіданнячка
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: вівторок серпня 07, 2007 4:23 pm    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

відзначусь оригінальніше: берусь за інтенсивний курс польської мови)
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 27, 2007 6:55 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

Я вже писала про кров, знаю. Я про все вже писала. Я вже списалась, вичавила останню краплину крові, та все-таки продовжую писати. Цей лист перетворився у лабіринт, і я, ніби собака, сную із одного відділення лабіринту в інше, шкребусь і скулю, повертаючись на ті ж місця, набриднувши собі та іншим. Чому я не волаю про допомогу, не волаю до Бога? Тому що Бог не може мені допомогти. Бог шукає мене, та не може схопити. Бог інша собака у іншому лабіринті. Я чую Його, а Він чує мене. Я сука в тічці, Бог – кобель. Бог відчуває мене, Він думає тільки про одне – як йому знайти мене і взяти. Він мечеться туди-сюди лабіринтом, шкребе кігтями бруд. Але він так само безнадійно заблукав, як і я.

Залізний вік / Age of Iron
Джон Максвелл Кутзі / John Maxwell Coetzee
Лауреат Нобелівської премії 2003 року, Букерівської премії 1989 та 1999 років. Народився 9 лютого 1940 року в Кейптауні, Південна Африка
http://en.wikipedia.org/wiki/John_Maxwell_Coetzee
Догори
mcmortygreen

ПовідомленняНаписане: четвер вересня 27, 2007 7:00 am    Тема повідомлення: Відповісти цитуючи

P.S. До речі, частину його повісті Молодість можна прочитати у Всесвіті: http://www.vsesvit-journal.com/index.php?option=com_content&task=view&id=31&Itemid=41
Догори
Показувати:   
Нова тема   Відповісти    AZH: ФОРУМ -> Література Ваш часовий пояс: GMT - 2 Години
Перейти до сторінки 1, 2, 3  далі
Сторінка 1 з 3

Перейти до:  
Ви не можете писати нові повідомлення в цю тему
Ви не можете відповідати на теми у цьому форумі
Ви не можете редагувати ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете видаляти ваші повідомлення у цьому форумі
Ви не можете голосувати у цьому форумі

Всі права застережено. © AZH.COM.UA