Декілька годин у Гавані

Декілька годин у Гавані

Гавана – гарне місто: гамірне, старе, напівзогниле у одних районах та розкішне у інших. І для американців це місто із написом «вхід заборонено», хіба що ти студент, Рай Кудер, або бажаєш накликати на себе гнів уряду. Подорожуючий кореспондент, Тім Уід, описує недавній візит, із згадками про привидів, жінок та стильні холодильники.

Мої хлопці

my_boys_00.jpg

Місто Нью-Йорк – це економіка, що базується на послугах. Є прасувальники, шевці, естети, стилісти одягу, домогосподарі, водії, електрики, водопровідники, бухгалтери, турагенти. Тут буде кому погуляти з твоїм собакою, розпланувати фінанси, привезти їжу, й таких людей – легіон. Якщо ти можеш заплатити комусь, щоб він зробив щось за тебе – ми знайдемо Вам цього спеціаліста.

Реєстр особистих травм

Реєстр особистих травм

Коли все інше не підходить, ретельно описаний, детальний аналіз особистих травм – майже все, що Вам потрібно, щоб викрутитись із ситуації, або переконати кохану людину купити Вам Castle Grayskull.

Сніданок з BBC

Сніданок з BBC

Звуки можуть забрати нас додому – навіть коли цей дім належить комусь іншому, а самі звуки – з непримітної радіоп’єси про садівництво. Ребекка Делзел щодня прокидається під британське Радіо 4. І вона має що сказати.

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах