Мандрівники Жадан, Кириченко та Ойра

Сергій Жадан

«Мандрівники» - це не лише якісне поєднання декількох видів мистецтва, не просто путівка кількома українськими містами, це ще й своєрідні мандри межами українського музично-поетичного перформансу. Проект створений, без сумніву, кращими у своїй стихії. Якщо розкласти за формулою, то «Мандрівники» = Сергій Жадан + етно-гурт «Ойра» + Андрій Кириченко. 

Презентація книжки "БотакЄ" Тараса Прохаська у Києві (відео)

Тарас Прохасько

Тарас Прохасько: "Я хочу, щоб те, що я пишу було подібно на такий інструмент. Тобто, не надто потрібний, не надто прагматичний якийсь такий, але добре зроблений у своєму задумі і хоч потреб використовувати його було не так часто, але коли треба, то тоді він є".

Міські письменники: Тобіас Гюльсвітт і Наталка Сняданко

Тобіас Гюльсвітт і Наталка Сняданко

13 вересня у Львові в рамках 16-го Форуму Видавців відбувся літературний дует німецького письменника Тобіаса Гюльсвітта і Наталки Сняданко. Модераторував Юрко Прохасько.

Хеппі Є

Хеппі Є

25 грудня наша улюблена книгарня «Є» відзначила річницю із дня свого відкриття. Святкування пройшло в колі літераторів та видавців: Оксани Забужко, Мар’яни Савки, Івана Малковича, Діани Клочко, Богдани Матіяш та інших. Повноваження ведучого були передані Богдану Бенюку.

Про світ, час, себе і нас

Мирослав Попович

Нову зустріч із відомою особистістю в книгарні "Є" було присвячено виходу книжки Мирослава Поповича "Григорій Сковорода: філософія свободи". Мирослав Попович: "Сковорода страшенно не любив сприймати життя як театр, в якому кожен має грати свою роль. Він із цим не погоджувався... відповідно, так і не чинив."

Івано-Франківський десант в Могилянці: тексти, фізії та лірика з мобілки

Юрко Іздрик

Багато нового привіз до Києва всіма улюблений і шанований літературний гуру Юрко Іздрик із далекого Івано-Франківська. Це і два останні числа журналу «Четвер» (N27 та 28), і збірка власних есеїв «Флешка», і три нові книжки з серії «Аґресивна бібліофілія» видавництва «Лілея-НВ». А саме - «Ппппппппппп...» Гапи Н. Карпи, «Подорожатор» Любомира Литвинчука та «Снідання з самотністю» Тараса Жеребецького.

"Сьомга" Софії Андрухович: рожеві жіночі нутрощі

Сьомга

"Сьомга" - це історія сексуальності однієї жінки. І з важливих етапів цієї історії не опущено нічого - тут і демонстрація пісьок в дитсадочкових туалетах, і перший огразм на олімпіаді з української мови, і шокуюча дефлорація, і інтернет-кохання, і історія з маньяком, і зовсім не очікуваний кінець, та багато-багато іншого.

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах