Arms and Sleepers – Swim Team


Arms and Sleepers – Swim Team
Fake Chapter Records
 
Мірца Раміч – можливо, єдиний американський музикант, що насмілився, цього непростого для нашої країни року, на повноцінний український тур, обсягом аж у п’ять міст. Тому презентувати нову платівку бостонського дуету – особлива радість. Так повелося, що високий і завжди усміхнений боснієць Мірца відповідає в гурті за гастролі. Роль начальника студійної кухні на себе переважно бере неймовірно серйозний, але не позбавлений саркастичного почуття гумору, Макс Льюїс. Цього разу він зосередився на бітах. 
 
Більшість, певно, досі асоціює Arms and Sleepers із мрійливим пост-роком, але сьогодні – чому був підтвердженням останній тур – наші герої осягають хвилі модного чіл-хопу. Що, на мою скромну думку, їм неабияк пасує та залишає їх у виграші. 
 
Swim Team – напрочуд свіжа та бадьора робота - ніби ранок серфера – вона плавно, але динамічно розгойдує слухача від семплу до семплу (ніколи не згадуйте при Мірці про Отіса Редінґа!), не втрачаючи жодної краплі звичної мрійливості. Просто нині вона більше говорить мовою J. Dilla та інструментального хіп-хопу, аніж нескінченної меланхолії Radiohead. 
 
  
 
 
P.S. І ще одна маленька приємність, щодо Arms and Sleepers та України. Наразі Мірца знову подорожує Європою, змушуючи континентальну публіку хитати головою в ритм його оновленого звучання. В рамках цих осінніх гастролей, компанію йому складе чарівний україно-польський дует Grisly Faye, у складі Маргарити Кулічової та Войчека Шупеляка. Асистувати гурт збирається в Німеччині, Чехії та, безумовно, Польщі. 


 

Текст: Іван Шелєхов
 

15.11.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах