Поїзди, автобуси, авто. Про український тур Arms and Sleepers


 
 
Ледве почавшись, цьогорічне літо вже минає свою шосту частину. Попри цей, нещадно прозовий,  хронологічний факт, сьогодні в Україні тенденція хапатись за голову через згаяний час під сонцем не здається такою виразною. Причини пояснювати зайве, бо за новинами стежать усі. Однак, дякуючи Богові, мова піде зовсім не про це. Спеціально для тих, хто уважно стежив за нами на початку червня, а особливо таких, хто вперше чує, ми хотіли б згадати про черговий візит американського проекту Arms and Sleepers до України.
 
Цього разу за горде ім’я бостонського електронного дуету відбивалася лише його половина. Бітмейкер Макс Льюїс залишився вдома, на Східному Узбережжі, зайнятий новим матеріалом, котрий дозовано, майже у режимі реального часу, демонстрував його напарник – Мірца Раміч.

 
Недарма за музикою закріпилася слава універсальної мови: повернувшись з Росії і відбувши, після майже тижневої подорожі Україною, до Європейського Союзу, музикантові досі вдавалося збирати хай не багаточисельну, але якісно підготовлену публіку. 
 
Інструментальний сет, представлений артистом, мав цілком нормований вигляд. Значну частину складала остання на сьогодні платівка гурту – The Organ Hearts. Також мав місце маленький відсоток згадок про минуле і, безумовно, ряд тізерів з анонсованого свіжого матеріалу. Спостерігаючи за дією цієї схеми на місцях, важко було не помітити однаково потужної підтримки аудиторії – від Сходу до Заходу.  
 

 
Виступ у Харкові, як Мірца відмічав потому, був ледве не найінтенсивнішим за останній період концертної історії Arms and Sleepers. Можливо цьому сприяв відкриваючий акт Monotronique, утворивши у залі атмосферу глибокого занурення. Того вечора відвідувачі клубу “Жара” ще довго не збиралися відпускати наскрізь мокрого від поту американця. Згуртувавшись навколо столика з мерчем, зачаровані слухачі вдячно отримували  підписані компакти і щиро посміхались на фото.  
 
Так само і у голодному до подій Кривому Розі – не втомлюючись танцювати на концерті, люди не втомлювались і засипати музиканта питаннями після, відпустивши його на короткий відпочинок десь біля першої ночі. 
 
По дорозі до найдовшого міста України доводилось почути лячних історій, що роблять йому репутацію. Однак найстрашнішим, що могло трапитися, був лише використаний шприц, на фоні котрого наш артист іронічно давав інтерв’ю, готуючись слухати фірмовий сет місцевого електронника Subforms.
 


 

За відомих причин, на Сході відбувалися певні транспортні незручності, тому заплановане до того пересування потягом доводилось міняти на авто чи автобус. Втім, навіть семигодинні маневри на Ікарусі не виснажували того ентузіазму, з котрим Мірца прибував до кожного наступного краю. Особливо він був вражений Дніпропетровськом, де йому довелось виступити поміж Харковом і Кривим Рогом. Місто постало перед музикантом у найкращому світлі, завдячуючи як погоді, так і тутешній гостинності.
 

 
Лише кілька годин у Дніпрі  змусили його без упину говорити про бажання переїхати сюди жити і, моживо, стати постійним резидентом «Арт-Квартири». 
 
Безумовна втома, після трьох потужних концертів на Сході, виступила свого роду каталізатором по поверненню до Києва. Столичний виступ очікувано зібрав найбільшу кількість глядачів і сприяв перетворенню дорожнього безсоння на, можливо, один з найефектніших лайвів, що дотепер бачив клуб Closer. Пізніше того вечора Мірца зауважував, що хронічна невиспаність мандрівника лише стимулює його виконавську самовіддачу. Результатом тої напруженої роботи стали несподівані, навіть для самого музиканта, два виклики на біс. 
 
AAS
   
П’ятого і останнього дня своїх гастролів нашою країною Arms and Sleepers опинилися у Львові. Як і минулоріч, клуб Gas Station зібрав поціновувачів якісної мрійливої електроніки зі всього українського Заходу. Міцну підтримку заокеанському гостеві склали аж два музичні проекти – київський Light Dreams, що також відкривав столичне шоу, та ембієнт-артист Polly з російського Єкатеринбургу. 
 
Ніби змагаючись із киянками, львівська прекрасна половина аудиторії прийняла свого улюбленця аж двома букетами польових квітів. Розчулений боснійський американець наприкінці виступу став вдвічі балакучішим ніж завжди, внаслідок чого радив своїм прихильникам позбавлятись шкідливих звичок і заохочувати себе до здорового харчування.
 
AAS
  
Arms and Sleepers завітали до нашої країни вчетверте. Цього разу, ніби навмисне шукаючи ризику, їх українська подорож була найдовшою.  Сподіваючись повернутись вже наступного року, постійно усміхнений Мірца Раміч був найбільше вражений людьми, котрих він зустрічав. Певно, що саме така взаємна зацікавленість та вдячність і створюють концерти, що лишаються в пам’яті надовго.
 
Команда AZH Promo дякує всім організаторам, глядачам та супроводжуючим музикантам в усіх містах цього українського туру і бажає Мірці Рамічу успішного завершення його європейської подорожі й щасливого повернення додому цього літа. 
 
Будемо раді повідомити, що скоро до вашої уваги постане відео секретного виступу Arms and Sleepers у київській студії III O O M, який відбувся прямо напередодні їх концертної мандрівки нашою країною.
 

ХАРКІВ: 
 
AAS
Monotronique
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS

ДНІПРОПЕТРОВСЬК:
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS

КРИВИЙ РІГ:
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
AAS

КИЇВ:
 
AAS
 
AAS

   Light Dreams
AAS
   Light Dreams
 
AAS
 
AAS
 
AAS
 
ЛЬВІВ:

AAS
 
AAS

   Polly
AAS
   Polly
AAS
 
AAS
 
 
AAS

текст - Ів. Шелєхов,
фото - Тарас Хімчак28.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах