15-16 вересня в Києві відбудуться візуально-музичні перфоменси та ембієнтна кіноніч


15 вересня, теплого осіннього вечора, за організаційної підтримки AZH Promo, у Києві виступлять четверо талановитих українських музикантів - Heinali, Creation VI, Stalker VA та Monocube - за супроводу ефектних відеорядів та відеоінсталяцій.
 
Вечір живих виступів планово перетече у ембієнтну кіноніч, яка завершиться із першими променями сонця 16-го вересня. Під спеціально відібрану музику відвідувачам запропонується протягом цілої ночі переглядати експериментальні фільми Майї Дерен, Мана Рея, Рене Клера, Енді Воргола та інших. Отож запасайтесь подушками і спальними мішками - затишну і доброзичливу атмосферу забезпечено!
 
Heinali та Creation VI відомі нашим читачам тим, що у лютому цього року брали участь у візуально-музичних перфоменсах у театральному центрі Леся Курбаса спільно із польськими музикантами Lights Dim і Visionary Hours. Окрім того, вони активно створюють та видають нову музику. 
  

 
Нагадаємо, що Heinali (Олег Шпудейко) - у 2003-му почав перші експерименти в різних жанрах та напрямах, тепер його музика набула ембієнтного та мінімалістичного звучання. Вживу виконує електроакустичну програму.
У 2009 році Heinali почав співпрацювати з американським поетом Метом Фінні і на сьогоднішній день вони видали вже 4 альбоми. Він випускався на лейблах Arlen, Paradigms Recordings, Catalogue of Wonders, Dedicated Records, Pronounce. 26 травня цього року на відомому лейблі Fluttery Records вийшов його другий альбом "Air". Heinali пише музику для арт-інсталяцій, фільмів та вистав. Зокрема, співпрацював із арт-групою Soloma на фестивалях I Love Kiev та Gogol Fest, працював з Provisional Danza (музика для постановки "Ni Ogros Ni Princesas"), Ольгою Піщанською (музика для фотовиставки "Ловец Снов", Одеса, 2011), Orchestra Eclettica e Sincretista (куратор Marco Lucchi), Pleq, Merzbow, Aiode, Марією Навроцькою, Антоном Байбаковим, Charlotte Trier та Freddie Lloyd.
 
  

 
Також новий альбом "Палеоліт" очікується у Creation VI. Він вийде цього жовтня на лейблі Dronarivm у форматі касети. При записі використовувалися всі підручні засоби, які тільки міг знайти Тимофій - голос і подих, камені та долоні, все по чому можна стукати і все, чим можна шуміти. Сухе листя, стручки акації з насінням, гілки, копирсання комах і пісні птахів. Ну і звичайно, співаючі чаші і варган, що вже стали звичним для Creation VI. Це не ембієнт і не дроун, хоча і того й іншого потроху є. Це архаїчна музика від самих витоків людської цивілізації. Цей альбом - результат захоплення найдавнішою історією і читання книг про походження мови, шаманізму, первісних культів і вірувань. Що було на початку - слово або музика? Породила музика культ або ритуальний культ музику?
  
 

 
Stalker VA - ембієнтний проект київського музиканта Дмитрія Безручко, пише мелодійну, доволі медетативну спокійну музику. Його композиція "Emersion" була видана на компіляції "It’s not boring, it’s ambient",  а сам Stalker VA успішно виступив на вечірці презентації диску 13-го лютого у Києві.  
 
   
 
Гостем вечора очікується проект Monocube із Одеси, експериментальний дарк/дроун ембієнт. Monocube  заснований у 2008 році басистом Hereticae, за час існування було видано 2 альбоми - в основу першого релізу (інспірованого відвідуванням виставки картин німецького живописця Отто Дікса циклу "Війна") було закладено атональність і дисгармонію. Наступний альбом "Vibramina Maeroris" був більш мінімалістичним і витриманим у ембієнтній стилістиці. У квітні цього року Monocube виступив у Києві на підтримці канадського дуету Nadja. 
  
ПОЧАТОК - 15 вересня, субота.
Двері відкриваються о 19.00
Початок виступів о 20:00
Ембієнтна ніч - одразу по закінченню виступів.
 
Місце проведення: СТАРТ /вул. Маршала Рибалки 28/4. м. Лук'янівська /
Організатор - AZH Promo | promo.azh.com.ua
 
Квитки: 50 грн./60 грн. 
Кількість квитків у передпродажу всього 60 штук.
Попереднє замовлення квитків: promo@azh.com.ua || 097 9030928
  

 

Зустрічі: FACEBOOK | VK


27.08.2012
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах