24 лютого - ембієнтна кіноніч 2: Heinali, Gamardah Fungus, Stalker VA та Endless Melancholy


24 лютого (неділя) за організаційної підтримки AZH Promo, у Києві виступатимуть провідні українські ембієнт-музиканти - Heinali, Gamardah Fungus, Stalker VA та Endless Melancholy.
 
Ми продовжуємо серію "ембієнтної кіноночі", яку ми розпочали у вересні минулого року. Цього разу живі виступи, які відбуватимуться за підтримки візуального ряду, завершить показ фільму "Берлін: симфонія великого міста".
  

Gamardah Fungus - відомий експериментальний дует із Дніпропетровська. Музичний матеріал гурту - повільний і тягучий дарк ембієнт, що межує з медитативним дроуном, задумливим блюз-сладжем і дарк джазом. В арсеналі дуету також робота над соціально-культурним відеопроектом Nuclear Winter, співпраця з культовим письменником Любком Дерешем і концерти з легендами ембіент і дроун музики Nadja.
 
Журналісти німецького інтернет-видання A Dead Spot Of Light, що спеціалізується на метал / сладж / дроун музиці, назвали Gamardah Fungus унікальним явищем на українській сцені і, зробивши докладний огляд повної дискографії, присвятили гурту один зі своїх новорічних випусків.
 
На думку критиків, музика, яку роблять Gamardah Fungus - це результат вкрадливого підслуховування звуків вічної тиші, переданий аудиторії за допомогою всього доступного медіумам інструментарію. Це неупереджений і холодний погляд на речі і процеси, що хвилюють розум людей, які не замислюються про причину і наслідок, про принцип вселенського крижаного розрахунку...

 


  

Heinali (Олег Шпудейко) - композитор із Києва. Стилістично еклектичний, але багато композицій можна віднести до електроакустичного напрямку, так як часто працює із різними техніками обробки звуку. Характерне звучання виділити важко, оскільки воно змінюється від альбому до альбому, але, як правило, думки критиків сходяться в тому, що в музиці майже завжди присутня емоційність і атмосферність. Цього вечора виконуватиме програму із живим піаніно. 
 
 

 
Stalker VA - це музичний проект київського композитора Дмитра Безручка, який створює електроакустичні ембієнтні звукові ландшафти з використанням різних інструментів, власних «польових записів» та трансформованих звуків. Більша частина робіт – це свого роду атмосферні музичні подорожі, які досліджують людське сприйняття, спогади, сни та споглядання; взаємодію свідомості та Всесвіту. На початку 2012 року брав участь у компіляції українських та польських ембієнт музикантів, яка була видана лейблом Preserved Sound у співпраці з Azh Promo, та виступив на вечірці-презентації цієї компіляції в Києві. Після цього приймав участь в декількох інших перформансах, організованих Azh Promo. 
 
 

 
Endless Melancholy
- атмосферний соло-проект музиканта-самоучки Олексія Сакевича з Києва. Музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року, видавши до цього часу кілька релізів. Нещодавно вийшло його нове EP (огляд тут: http://www.azh.com.ua/music/sounds-of-jan). Endless Melancholy був створений, щоб висловити пристрасть і любов до мінімалізму фортепіано і ембієнту.
 
Двері відкриваються о 18.00
Виступи з 19:00 до орієнтовно 23.00
Показ фільму - одразу по закінченню виступів.
* - подія триватиме НЕ цілу ніч. а орієнтовно до 23.50 :)
 
Квитки (передпродаж): 
50 грн. -  в магазині "ЕТНО ДІМ" (вул. Пимоненка, 5, М Лук'янівська, тел. 095 009 91 56) 
55 грн. - в магазині "ШТУКИ" (Велика Васильківська, 8, ТЦ. МЕТРОГРАД, квартал "ДОМАШНЬОГО Затишку", | 044 247-57-35)
75 грн. - в день події. 
  
Місце проведення: СТАРТ /вул. Маршала Рибалки 28/4. м. Лук’янівська /
Організатор - AZH Promo | promo.azh.com.ua 
 

Зустрічі в соціалках: FACEBOOK | VK |LAST.FM


12.02.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах