Ембієнтна кіноніч 4 
У перші вихідні цього літа, 7 червня, ми запрошуємо провести з нами ніч у компанії чудового ембіенту та ранніх фільмів Девіда Лінча. До нас завітають спеціальні гості з Дніпропетровська Gamardah Fungus та SUBMATUKANA, з Єкатиренбургу - Polly. За участі киян Sew Saw Thief, r.roo і Stalker VA.
 
 
 
Gamardah Fungus - один із небагатьох гуртів на території України в творчості яких переплітаються досить рідкісні для нашої країни жанри музики - drone ambient та dark jazz. Музиканти живуть і працюють у Дніпропетровську і самі називають свою музику медитативною, кінематографічною, темною і в’язкою. Чи насправді вона така кожен слухач може вирішити сам, завітавши на Ембіентну Кіноніч. Тим більше, у вересні на київському лейблі Hidden Vibes  вийшов шостий альбом Gamardah Fungus «Night Walk With Me» і нове відео, на композицію «Immortality». Про альбом, а також про їхню творчість можна прочитати в інтерв’ю, яке вийшло наприкінці минулого року на AZH.
 

  
 
 
Polly
- електронний проект молодого російського музиканта. Його творче гасло: "You can more!". І справді, хлопець впевнено слідує своєму гаслу, вдосконалюючись з кожним новим треком. Його музика - це своєрідний мікс атмосферного ембіенту, розмірного барабанного звучання та ліричної електроніки.
 

 
 
Sew Saw Thief - це класичний приклад музичного підпілля - невідомо хто, невідомо де і коли. Це наче блукаєш собі лісом і ненароком виходиш до чудового будинку, в якій тебе люб'язно запрошують, пригощають. Ти вслухаєшся і розумієш, що вже відчував щось подібне раніше, але ці ноти настільки розкидані в асоціативному полі, що годі їх зібрати. Аж потім, повернувшись додому та розповідаючи друзям про несподівану пригоду хтось з них подивиться на тебе з розумінням. Так, це Сашко з AIMS. Цікаво, що буде далі? Слухайте і приходьте.  
  


 

 
SUBMATUKANA - самобутній електронний колектив, який постійно експериментує з музичними інструментами, шукає нові форми самовираження та формули звуку. Якщо ви коли небудь слухали glitch, breakcore, drum'n'bass, leftfield або ambient - це для вас. У своїх анонсах гурт завжди обіцяє несподіванок та незабутній відеоряд. 

 

  

 
r.roo - талановитий український музикант, справжнє ім'я якого Андрій Ругару. Музика r.roo  емоційна та багатогранна, сповнена чуттєвих мелодій фортепіано та хрусткого айдіему. Ембіентні ландшафти створюють об'єм, поглинаючи в себе зворушливий мелодизм музики Андрія. Атмосферні педи та клавішні акорди опираються на поривчаті та вигадливі механізми синтетичних бітів. Ритмічні малюнки багатошарові, але в той же час легкі та прозорі, вони ваблять слухачів своєю динамікою та просторовістю.

  

 

 

Проект Stalker VA (Київ) - це електроакустичні ембієнтні звукові ландшафти з використанням синтезу та звукового дизайну, власних  “польових записів” та трансформованих звукових об’єктів. Більша частина робіт - це свого роду тембральні атмосферні музичні  подорожі, які багато в чому нагадують картини імпресіоністів. Часто вони досліджують питання природи свідомості, сприйняття, сновидінь, спогадів, незвичних емоційних і ментальних станів, простору та часу.
 

 
 

 
Ембієнтна ніч розпочнеться у суботу 7-го червня о 21:00
Місце проведення - Mezzanine (вул. Нижньоюрківська 31)
Інформація про квитки з'явиться на наступному тижні.

 

26.05.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах