15 березня - ембієнтна кіноніч 3: Endless Melancholy, r.roo, Short Hair Ideals, Sport and Music 
У ці непрості для нашої країни дні, AZH нагадує, що культура - наша зброя! Ми розпочинаємо новий сезон і пропонуємо вашій культурній увазі Ембієнтну кіноніч 3: Endless Melancholy, r.roo, Short Hair Ideals, Sport and Music.
 
Нагадуємо, що це вже третя ембієнтна кіноніч, що відбувається за організаційної підтримки AZH Promo. Дві попередні відбулися 15 вересня 2012 та 24 лютого 2013, збираючи провідних українських ембієтних виконавців.
 

 
Endless Melancholy - атмосферний соло-проект Олексія Сакевича з Києва. Музичну діяльність розпочав у листопаді 2011 року, видавши до цього часу кілька релізів. Endless Melancholy був створений, щоб висловити пристрасть і любов до мінімалізму фортепіано і ембієнту. У його музиці відчувається настрій простої присутності серед рухів природи, серед її повного життя. Хай там, за вікном, робиться що завгодно, а ось тут, прямо з динаміків розливається спокій, радість та смуток. Саме тут, непомітно для очей, проте цілком помітно для слуху, в повітрі акуратно плететься гармонійне звукове полотно. І врешті решт, достатньо лише дати накрити Вас цим полотном, щоб добро наповнило душу. 
 

 

  

 

Short Hair Ideals - музичний соло-проект, який поєднує в собі ембієнт, пост-рок, електроніку та інші елементи різних жанрів. Створений у 2009 році у м. Лубни. Автора, свого часу, надихнули на створення власного проекту, такі колективи як - The Album Leaf, Goodbye Ivan, головний акцент на "атмосферність" композицій. Short Hair Ideals випустив три релізи: 2010 - Purity (EP), 2011 - To The Skies (EP), 2012 - Immersion.

  

 
 
 
 
r.roo - київський музикант Андрій Ругару, що виступає під даними псевдонімом з осені 2010 року. Виконує емоційну, багатогранну музику, в якій чуттєві мелодії фортепіано переплітаються з хрустким айдіемом. Ембіентні ландшафти створюють об'єм, вбираючи в себе зворушливий мелодизм музики Андрія. Ритмічні малюнки багатошарові і при цьому прозорі, айдіемна химерність і ламаність не перетинає межі розуміння, не намагається здивувати слухача, але планомірно захоплює його в свою динаміку і простір.

 

 

 

 
Все, що робить Sport and Music в культурному полі - це популярне мистецтво, поп-арт. Хоча, безумовно, в цьому всьому, є велика частка експериментальності, імпровізації. Sport and Music несе у світ емоції і стимул до інтелектуальної діяльності. Це баланс між власне музикою і саунд-дизайном, стилістично роботи проекту можна охарактеризувати як intelligent techno. На кіноночі Sport and Music представлять свої напрацювання в ємбієнтних варіаціях.

 

 

 

Після закінчення виступів продовжимо нашу нелегку культурну справу переглядом хорошого ембієнтного відео, що триватиме до ранку. 
 
Початок о 21:00
Арт-простір Mezzanine
(Нижньоюрківська 31, арт-центр Closer 3-й поверх)
 
Вхід:
 - 70 грн. (в день події, без реєстрації)
 

Зустріч у Facebook | VK


11.03.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах