Arms and Sleepers в Україні


 
Американський гурт Arms and Sleepers (ембієнт/пост-рок/тріп-хоп) у рамках європейського весняного турне виступить в Україні. Підтримку складуть два найкращих пост-рок гурти в Україні embilight (Київ / facebook) та  The Best Pessimist (Одеса / facebook).

 
 
Концерти Arms and Sleepers в Україні відбудуться: 

 

29 травня - Київ, Кінопанорама | Last.fm

Квитки можна купити в магазині "EuroDigital" з 10-ї до 22-ї щодня (навпроти магазину ESPRIT, за магазином CROCS) ТЦ Променада, перший поверх, вул. Овруцька, 18. (м Лук'янівська) або замовити на promo@azh.com.ua

 

Перших 100 по 100 розпродано.
Решта - по 150 грн.
Шукайте квитки в театральних касах kvytky.ua

 

30 травня - Львів, Кінотеатр "Київ" | Last.fm

Перших 50 квитків - 70 грн. Квитки можна придбати у магазині “Символіка” на вул. Дудаєва 4, (біля Макдональдса на пр. Шевченка). або за тел. +380976993360
Решта - 100 грн. kvytky.ua/ru/event/9858
 

31 травня -  Чернівці | Last.fm

Підтримка - "Палаючий Кущ". Деталі згодом.
  

ARMS AND SLEEPERS (www.armsandsleepers.com) - ambient/trip-hop/post-rock дует Макса Льюіса и Мірци Раміча із Бостона, США.  Виступи гурту підтримуються синхронізованим кінематографічним відеорядом.
 
Зібравшись у 2006-му, хлопці встигли зробити два альбоми та 10 ЕР. Мірца пояснив, що "назва гурту багато в чому означає світ, яким він є сьогодні, і був у минулому, і можливо майбутнє. Поки багато хто б'ється і вбиває ("Arsm" - "зброя"), інші ігнорують все це ("Сплячі" - "Sleepers"). "
 
Перший альбом "Black Paris 86", що вийшов у 2007 році отримав високі оцінки від авторитетного видання The Silent Ballet, увійшовши в топ 50 кращих альбомів року.
 
"Минулорічна робота Arms and Sleepers – тепла і м'яка. Слухачі отримують приємне поєднання ембієнту та електронної музики із джазовими мотивами й ритмами тріп-хопу. Альбом сам по собі схожий на демонстрацію спектру музичних стилів, причому звучання виходить унікальним і свіжим. Чарівність Black Paris 86 ще й у тому, що в результаті ця суміш різних настроїв звучить тихо й витончено. Слухати це – наче дивитися на приємне тобі розмальоване полотно. (Джесіка Ройтер, TSB)" 
 
У грудні 2009 вийшло їхнє спільне із The American Dollar EP під назвою From The Inland Sea.  На початку 2010 виступали на одній сцені з Caspian, Gregor Samsa, Olafur Arnalds, etc у рамках їхнього американського турне.
Наприкінці квітня 2011 виходить 3-й студійний альбом гурту.
 
"Якщо б сама природа могла в цифровій формі записати музику літніх нічних звуків - це була б точна копія Arms and Sleepers. Заспокійлива, земна, і в той же час електронна - немов природу буквально включили в розетку. Музика енергії безперервної сили - спокійна, заплутана, сумна і заспокійлива - це незвичайне, хвилююче таїнство нашого життя. Ембієнтне авангардне електронне звучання Arms and Sleepers вислизає від простого опису, немов сон, породжений природою і комп'ютером. Для всіх, хто шукає нового подиху спокою - «Arms and Sleepers» - те, що вам треба."
 
 

 
 
Організатор концертів -  AZH PROMO
 
 
Більше інформації:
- Відео ARMS AND SLEEPERSwww.azh.com.ua/i/m/arms-and-sleepers
- Про embilightwww.azh.com.ua/i/m/embilight
- Інтерв'ю із The Best Pessimist
 

15.03.2011
 


Коментарі: 1

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах