AZH Promo stage at GOGOLFEST 2013


 
У п’ятницю тринадцятого стартував  Шостий Міжнародний Фестиваль Сучасного Мистецтва ГОГОЛЬFEST 2013. Цьогоріч там багацько усіляких заходів, очі просто розбігаються від розмаїття, а подумки ти жалкуєш, що не можеш опинитися в кількох місцях одразу. А ще всі працюючі страшезно заздрять фрілансерам та студентам, які можуть проводити на фестивалі цілий день (бо саме з обіду там розпочинається насичена освітня програма та воркшопи). 
 
Так от, AZH Promo цього річ теж не втримались від участі в ГОГОЛЬFESTі.
 
AZH Promo залишається вірним собі й 19 вересня буде посилати в фестивальні маси хвилі ембієнту, пост-року, шугейзу, пост-панку та інді-року. З нами будуть вже знані всім читачам AZH.com.ua підривні Aims, кожного разу інший Heinali (цього разу із електроакустичною програмою) та мелодійні й динамічні nousinthis, але не обійдеться без сюрпризів: Stalker VA об’єднався з Анею Фесун, щоб створити щось мультидисциплінарне (що це буде, ми самі ще, чесне слово, не бачили), а хлопцям з SOOUTH так сподобалась колаборація з Маргаритою Кулічовою на Secret Stage ВДНГ в серпні, що для Гогольфесту вони написали низку нових композицій, які поєднують такий усім нам близький ембієнт з ніжним жіночим вокалом. А ще будуть легкі і позитивні a Success та пост-панк від Aircraft (сольний проект Данила Меркулова, учасника  Martiansdoitbetter).
 

 
Отже, чекаємо вас 19 вересня на «вуличній музичній сцені» фестивалю ГОГОЛЬFEST (це від головного входу на ліво). Вдягайте гумаки та теплі шапки, беріть парасолі й теплий чай, щоб провести цей вечір з нами.

Початок о 18:30
Вхід - вільний.
Зустріч на Facebook
 

with Love to Music,
AZH Promo 

16.09.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах