Найкращі фестивалі по-сусідству: Bažant Pohoda, Словаччина 
Наші сусіди словаки вкотре влаштовують один із найпопулярніших своїх фестивалів - Bažant Pohoda. Цього року він проходитиме з 10 по 12 липня на території аеропорту містечка Тренчин у західній Словаччині і ми рекомендуємо на нього потрапити. 
 
Квитки стартують від 49 євро, що робить Bažant Pohoda одним із найдешевших європейських фестивалів із доволі якісним і цікавим контентом.

Свято для прихильників найрізноманітніших жанрів організовують з 1997 року, завжди в липні. За один день захід збирає більше 25 000 людей.

За весь час свого існування фестиваль декілька разів змінював свою назву залежно від спонсора, і тільки слово 'pohoda' залишається незмінним. Більшість гостей ночують у наметах на спеціально відведеній території площею 150 ар.

Головна програма фестивалю вражає своєю стильовою різноманітністю. Музичні напрями варіюються від року до рейву, від класики до джазу. Тому зазвичай події відбуваються на декількох сценах.

Окрім музики, тут проходять різноманітні перфоманси, театральні вистави, кінопокази та літературні вечори, демонструються останні досягнення дизайну. Словом, цілковите занурення в сучасну культуру.
 
  
 
Цього року на фестиваль завітають такі гурти, як TRAVIS, TRICKY, MOGWAI, TAME IMPALA, KRAFTWERK, GOLDFRAPP, MODERAT, LUCY ROSE та багато інших цікавих артистів.
 

 
Travis
 - один із найуспішніших шотландських гуртів, котрий неодноразово опинявся в топах музичних чартів Великої Британії. Brit Awards двічі визнавали Travis найкращим  колективом. і справді, Travis - чудовий гурт з безліччю мелодійних та проникливих пісень, котрі здатні зачепити кого завгодно.
 

Гурт TAME IMPALA представляє нову генерацію рокових гуртів. Самі музиканти позиціонують себе як 'ефемерний психоделічний грув-рок бенд з акцентом на мрійливо-легку мелодію'. Їх творчість отримує схвальні відгуки як серед прихильної аудиторії, так і серед критиків.
 

 
Mogwai
 - один із найвпливовіших пост-рокових гуртів. Він добре відомий завдяки своїм унікальним музичним композиціям.З одного боку, Mogwai звучать дуже ніжно, випромінюючи майже ембіентний спокій. А з іншого - вибудовують скелі гітарного шуму з мелодійними рифами та інтригуючими ритмами.
 


 
Tricky
 вважається одним із основоположників британського тріп-хопу. Його оригінальне вокальне виконання відрізняється поєднанням кантилени з речитативом.Tricky - це винятковий експериментатор з неймовірними здібностями до міксування різних жанрів.
 


 
Kraftwerk
 - німецький музичний колектив із Дюссельдорфа, котрий зробив значний внесок у розвиток електронної музики. Гурт був заснований Ральфом Хюттером та Флоріаном Шнайдером. Впродовж лише декількох років він спромігся досягти міжнародного визнання для своїх революційних електронних 'звукових картин' та музичного експериментування з касетами та синтезаторами.
 

 
Goldfrapp
  за словами BBC, 'найрізноплановіший та найблискучіший поп-колектив нового тисячоліття'. Goldfrapp все ще розвиваються. Кожен новий альбом - це крок вперед: від тріп-хопу, глем-року, танцювального синтпопу і до легкого атмосферного фолку.
 
 

Moderat - електронний музичний проект родом з Берліну. Їхні студійні альбоми, так як і живі виступи є дуже промовистими. І якщо цього недостатньо, візьміть до уваги хоча б той факт, що хлопці із Moderat для своїх перфомансів залучають сили визнаного художнього колективу Pfadfinderei.
 


 
LUCY ROSE
 - відкриття 2012 року у світі інді музики. Її пісні неначе заспокійлива гаряча ванна з домішком 'мені подобається, коли відчуття радості та сорому зливаються у піснях', говорить Lucy.
 

І наостанок нагадаємо, фестиваль Pohoda - це один із найкрутіших мультикультурних фестивалів під відкритим небом, де стовідсотково буде море гарної музики, танців та драйву. Тож не гаймо часу і гайда в Словаччину!


13.06.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах