Далай Лама презентували дебютний альбом у Києві


У неділю 5 квітня до Києва нарешті дісталася шоста черепаха. «The sixth turtle» – дебютний альбом львівської групи «Dalai Lama» був презентований в одному з київських клубів. AZH відзняв відео концерту і поставив «Далай Ламі» пару питань. От що він розповів.


Dalai Lama


Далай Лама про „Шосту черепаху”

Суто емоційно вихід альбому «The sixth turtle» був неначе тягар з плеч. Незважаючи на те, що матеріал був вже давно готовий, ми все досить швидко записали, затягувався процес зводження. Ресурс, на якому ми це робили, не дозволяв отримати того звучання, якого ми хотіли, тому ми дуже-дуже довго витягували до того результату, якого хотіли. Ми задоволені результатом відсотків на 90, але повірте, це були всі 100%, які можна було зробити у Львові.

Але зводження було не єдиною проблемою. Нами зацікавилося відразу два лейбли, які хотіли ще відтягти реліз альбому. Вони хотіли, щоб ми більше поїздили-повиступали (на той час ми лише три рази грали за межами Львова – у Києві, Рівному і Тернополі). Але у Львові дуже багато людей чекало на диск, та й самим нам вже хотілося робити щось нове, всі ці записи, зводження вже досить набридло. Так от, поки продюсери думали, ми видали альбом фактично за свій рахунок. Диск дуже швидко розкуповується у Львові, і ми впевнені – кошти повернуться.


Dalai LamaДосить вдало пройшла презентація диску у Львові. Нам було дуже приємно грати з «Годо» та «Верховною зрадою». Незважаючи на те, що музика була досить різнопланова, кожна група не схожа на іншу, ми були єдині за настроєм. Крім того, нам сподобалась публіка, яка прийшла на концерт. Це були реально слухачі такої музики, а не підлітки, які прийшли погоцати.


Dalai Lama


Далай Лама про відео кліпи

Наші кліпи робить Паша Мальцев (вокаліст). Він усе робить абсолютно сам. Це проста аплікаційна анімація, яка досить вдало ілюструє нашу музику. До речі, він планує зробити такі кліпи до всіх пісень з альбому – наступний буде на пісню «Бантики». На цей раз це буде поєднання анімації з кіно. Він узяв дуже старі ретро-фільми і змішав із нашою музикою.

Павло дуже талановитий художник, до речі обкладинка до диску – це теж його робота. Він намалював картину, яка нам усім дуже сподобалась, і ми використали її для обкладинки. Правда, довгий час він був проти цього, але ми його вмовили.


Dalai LamaДалай Лама про нову творчість

«The sixth turtle» – по суті, наші перші кроки. Зараз наші смаки дещо змінилися. Ми знайшли для себе дещо нове, відмінне від того, що на цьому диску. Тому, досить скоро очікуйте ЕР з новою творчістю, а вже до на ступного літа може бути і новий альбом – і це буде абсолютно інша музика.


Dalai Lama - Cosmos

Dalai Lama - McDrive

Dalai Lama - Audrey Hepburn

Dalai Lama - new song


Олександр Хаверчук
фото і відео автора13.04.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах