Танцюй-Танцюй!


Димна Суміш

У середу 25 листопада київський клуб «44» приймав усіх шанувальників гурту «Димна Суміш» – концерт відбувався під гаслом «Майстер-клас від фанів «Димної Суміші» Танцюй як ми, танцюй разом з нами, танцюй краще за нас!».

Не зважаючи на те, що Димні досить часто виступають в «44», все ж не можу звикнути до їх концертів у цьому закладі. Хоч патлаті й бородаті хлопці грають грандж із потом й криками, але все ж не для пропитого і прокуреного кабаку їхня музика, в піснях гурту не знайдеш всього цього лайна, тому замовляю на барі фруктовий чай і чекаю виступу.

До речі, при вході ми отримали квитки (!), не просто клеймо-печатку на зап’ястя від охоронця (хоча і вона теж була), а справжній паперовий квиток з оригінальною ілюстрацією в підтримку туру «Танцюй-Танцюй». Тобто, ти непросто прийшов потусуватися до клубу або на виступ групи, назву якої потім не можеш згадати, ні – ти прийшов саме на концерт «Димної Суміші» і квиток тому підтвердження – досить приємне матеріальне доповнення до концерту.


Димна Суміш

От за що люблю Димних, так за те, що вони постійно придумують щось нове, кожен наступний концерт несхожий на попередній. Хлопці тісно спілкуються зі своїми фанами, запрошують їх на зйомки кліпів, влаштовують художні виставки, або як сталося цього разу – пропонують зробити онлайн майстер-клас. Головною фішкою того вечора була трансляція концерту в інтернеті, його можна було подивитися на сайті групи або першого музичного інтернет-каналу see.com.ua. (зараз цей виступ доступний в записі на інтернет сторінці «Димної Суміші» dymnasumish.com.ua).


Димна Суміш

Фанати групу не підвели і показали, як потрібно відриватися на їх концертах – незважаючи на те, де вони відбуваються. З першої пісні стрибки у натовп, слем, підспівування – причому музиканти не відставали від своїх прихильників, відриваючись разом з ними. Хочеться виділити, як хлопці зіграли «Рок’н’рол» – група має дві версії цієї пісні: оригінальну – на альбомі «В країні ілюзій» та ремікс з останнього альбому. На концерті ж вони поєднали ремікс з оригіналом – вийшло дуже цікаво, тим самим задовольнивши і тих, кому подобається оригінал, і тих, кому подобається ремікс. До речі, нещодавно відбулася презентація кліпу на цю пісню (ремікс) – також на сайті групи.


Димна Суміш

Димна Суміш давно зарекомендувала себе, як найактивніша вітчизняна група – вони постійно дають концерти по всій Україні, досить часто в дуже неочікуваних місцях. Цей концерт показав, що група не тільки веде активну концертну діяльність, а й активно використовує сучасні технології, щоб поділитися своєю творчістю з усіма бажаючими – де б вони не знаходилися.Олександр Хаверчук


01.12.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах