eimog: музика для нас – частина всесвіту, частина великої мрії


Інколи все, що потрібно - пригальмувати та сповільнитися. Хоч часом це буває небезпечним – на переповнених дорогах і вулицях, де вас переїдуть, затопчуть або одне і друге. Проте, свій дебютний альбом “Scenario” eimog зробили саме повільним. Виконуючи свою музику, вони часто забувають про те, щоб «відпустити» слухача, переносячи його від однієї зникаючої галактики до іншої. Нагадують This Will Destroy You та Steve Reich, поєднаних в одне. Наїздившись по рідній країні, італійський гурт, що грає «особистий» пост-рок з класичними традиціями, збирається відвідати і нашу – попередньо Львів та Київ цієї осені, тому знайомтеся поближче.

Слухати: 

The last step over
 

Saved By Thirteen

Building Empires Upon This Landscape

May Tries To Be June

 
myspace.com/eimogmusic

 

 

AZH: Над чим Ви зараз працюєте?
 
Давід, eimog: Зараз займаємося підтримкою нашого альбому "Scenario". Якраз знімаємо фільм про нього, допомагає нам молодий, але відомий італійський режисер. Ми в захопленні... Колись це була наша мрія, а тепер вона стає реальністю. І звісно, ми хочемо виступати вживу, тому постійно думаємо про організацію концертів. Тепер вони зміняться - ми будемо робити справжні "шоу" повні вогнів, але у дуже класичній атмосфері.
 
AZH: Розкажіть більше про цей фільм, будь ласка.
 
Ну, цей фільм буде чимось особливим. Ми хочемо придумати щось, що за допомогою відео пояснить хто ми. Нас мало цікавить просто створення відеокліпу. Ми хотіли б зробити концептуальний фільм про "Scenario". Tony Trupia – молодий режисер, який живе у Римі. Ми вирішили вмістити у цьому фільмі все, що розповість про наше життя, музику, минуле, майбутнє. Можливо, там не буде сюжету. Музика опише те, що можна уявити. Ми здатні говорити тільки нотами. Все буде зроблено на Сицилії, вдома, де ми виросли, де нам добре знайомі всі кольори... тут ми живемо, тут наші сім’ї, наші друзі... все необхідне для спокійного життя. Ми розкриємо свої секрети, розкажемо те, про що не говрили раніше. Фільм – вимір, який ми хочемо відкрити, нова атмосфера навколо життя eimog. Це ще один спосіб поширювати нашу музику.
 
AZH: Можете розповісти про ваш майбутній тур Канадою?
 
У нас тисяча причин, через які ми не можемо поїхати в Канаду прямо зараз. Ми хотіли б, але перед тим потрібно багато чого зробити, та ми справимося, можливо в грудні. "Працюючій" команді дійсно важко знайти вільні дні, але це те, що ми дуже хочемо зробити.
2 роки тому ми не могли уявити, що наша музика досягне стількох людей по всьому світі.. А зараз ось що ми маємо і тому гордимося усіма жертвами, на які ми пішли заради цього.
 

AZH: Коли був той вирішальний момент, коли зрозуміли, що хочете грати як гурт?
 
Ми вирішили розпочати після того, коли зіграли декілька виступів задля розваги. Ми помітили, що люди дивно реагували на наші сети... вони почали казати "гей… ви особливі"....тому ми вирішили спробувати створити гурт, їздити з концертами та випускати записи. І ось ми тут.
 
AZH: Яким було ваше музичне підґрунтя? Хто грає у Вашому гурті? Що заохочує Вас до написання музики?
 
Наше підґрунтя непросто описати. Я особисто виріс серед хардкору: «Gorilla Biscuits», «Youth of Today» та інше. У кожного члена команди по-різному. Зазвичай ми слухали все, що траплялося під руки. Звуки з усього світу.
Зараз нам допомогає щоденний досвід, який ми постійно здобуваємо. Життя - ось справжнє підґрунтя eimog.
 
AZH: Як би Ви описали свою музику людям?
 
Наша музика – це ми зі своїми глибокими почуттями. Це єдина річ, яка робить наше існування щасливим.
 
AZH: Як проходив процес сворення Вашого дебютного альбому "Scenario". Чому пройшло так довго поки він вийшов?
 
 Це забрало стільки часу, бо ми хотіли записати геть усе, що було у наших головах.
Великий, розкішний запис може може описати все, що стосується нас. Кожній пісні передував довгий процес. Ми годинами говрили про звуки, про вибухи. Кожна частина була вимріяною. Ми записували його у чудовому будинку за містом, тому краєвиди, які ми бачили, мотивували нас, давали ідеї, потрібне відчуття для того, щоб сидіти та грати, відчуваючи романтичну свободу. Тому я гадаю, що "scenario" був записаний "думанням без думок".
 
AZH: Як би ви описали музичний світ своєї країни? Чи впливає оточення на музику, яку пишете?
 
Італія – дивне місце. Тисячі і тисячі гуртів. Маленькі клуби, немає шансу в них зірати. Ми не відчуваємо якоїсь допомоги зі сторони італійської сцени але, звичайно, середовище наколо нас важливе для того, що ми виражаємо звуками.
 
eimog
AZH: Можете розказати про той концерт у старій церкві? (на фото: Splendidi gli Eimog all'Al Kenisa)  
 
Ми виступали наживо у місті Енна (Сицилія). Дивне місце. Це стара осквернена церква. Можна було вдихати запах давніх стін...
Усі сиділи на землі. Було відчуття, наче ці слухачі обняли нас. Тисячі і тисячі емоцій. Місцеве телебачення прийшло, щоб зробити з нами інтерв’ю та відеоогляд концерту.
 
AZH: Який концерт запам’ятався Вам найбільше?
 
Думаю, наш найкрасивіший живий виступ був на фестивалі Ypsigrock (Castelbuono). Ми грали з APPARAT та в день після виступу DEUS.
Це був неймовірний фестиваль, на сьогодні він один з найважливіших у Європі. Ми гордимося тим, що стали його частиною. Це означає багато для Сицилії, Італії. Також я пам’ятаю наше ірландське турне, усі концерти, які ми зіграли. Кожен живий виступ - це момент, який народжує зв’язок між нашою музикою та людьми. Ось та причина, чому ми повинні продовжувати. Музика для нас – частина всесвіту, частина великої мрії.

 

підготував : Тарас Хімчак
переклад: Іванна Черуха

22.07.2010
 


Коментарі: 2

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах