El Ten Eleven (USA) у Києві - концерт скасовано


! -- У зв'язку із закриттям клубу Метрополь і перетворенням його на стриптиз-клуб, даний концерт як і всі концерти в цьому клубі довелось скасувати. Інформацію про можливі виступи даних гуртів у Києві ми опублікуємо по мірі її надходження. Дякуємо за розуміння. --!

 
El Ten Eleven - пост-рок дует із Міста Ангелів, відомий накладанням двогрифової електро/бас гітари та безладового басу на луп та численні педальні ефекти з використанням живих або електронних барабанів. Гурт назвали на честь літака Lockheed L-1011 TriStar. На сьогоднішній день записали та видали п'ять студійних альбомів. 
 
"Я дуже сподіваюсь, що нас не вважають мат-рок групою!!" - вигукує віртуозний гравець двогрифної гітари Крістіан Данн, розповідаючи про новий альбом El Ten Eleven - Transitions. Барабанщик Тім Фогарті додає: "Нас приписували, здається, до всього - від пост-року до ембіенту, до експериментально- …Особисто мені більше подобається, коли нас називають "Дует сили"… Смішно звучить, але мені подобається."
 

 
Не зважаючи на відсутність слів, їхній останній реліз - п’ятий студійний повноформатний альбом, напевно найбільш яскраво відображає наші особисті переживання на сьогодні. "Тім і я пройшли через багато речей протягом останній років. Ми обидва розлучились, переїхали у інші міста, у Тіма були насправді важкі часи, він одружився вдруге, в ньго народилась дитина… і через незрозумілі обставини ми з головою занурились у запис нового альбому, який вже не мусив звучати так просто". 
 

 
Таким чином, головний трек "Transitions", який триває близько 10 хвилин - вилився у заплутану і непередбачувану подорож.

 
 

"Мені не подобається більшість мат- і прогресив-рок команд, бо їхні виступи схожі на показуху: "Зацініть, як я вмію!"  Ми просто не зацікавлені у такому. Михочемо, щоб люди із задоволенням приходили на наші події".
 
І вони приходять. Гурт майже весь час проводить у турах останні вісім років. Озброєні лише двогрифовою гітарю, барабанами та приголомшивою кількістю педальних ефектів гурт створює глибокочуттєву пошрамовану музику без жодної допомоги леп-топів, семплів, попередньозаписаних бітів або запрошених музикантів.  
 
 
Концерт El Ten Eleven відбудеться за участю російських гуртів  I am waiting for you last summer (Рязань / post-rock, instrumental, experimental, electronic) та Krypton's Sons (Владивосток / psychedelic rock, progressive) у концерт-холі МЕТРОПОЛЬ (вул. Прорізна 8). Початок о 20:00 
 
Організатор - FBITS за підтримки AZH Promo (promo.azh.com.ua)
 
Перші 100 квитків - 80 грн., наступні - 100 грн. У день концерту 140 грн.
Квитки у продаж надійдуть із 21 жовтня. Слідкуйте за оновленнями. 
 
Facebook | VK 
 

16.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах