I'll be your single bone among the stars with nimbed coalas on board


П'ятигодинне дійство під небом Оболоні пройшло на одному подиху. Нудитись не довелося - весь цей час життя вирувало на сцені, в залі й у гримерках. "АЖ" побував усюди, й набув за цей час біля тисячі фотознімків і двох годин записаних слів, шумів, гудінь, і навіть більш-менш гармонійних акордів. Ну енергію, враження та відчуття годі чимось виміряти.

Просто: Файте, це було потужно! А зараз спробуємо з усього набутого щось зліпити.


Fight Fest
Ці диски можна було купити за символічну ціну на вході.
якщо фото горизонтальне - натисніть на нього, і воно збільшиться!


Fight Fest
Speedy


Першим на сцену вийшов Speedy: співорганізатор концерту став і його шоуменом. Довго на сцені він не розпинався, оголосив друзів фесту й зістрибнув у глядацьку залу, слухати виступ Baby on Board. Цю молоду київську команду запросили виступити за декілька днів до початку феста - вона отримала перші 15 хвилин. Для розігріву - класно ) . Живенькі гітари, енергійна вокалістка, нескладні тексти англійською... Іще трохи часу - і, сподіваємось, музика гурту стане яскравішою і претендуватиме, принаймні, на такі ж півгодини, які були в інших команд.


Baby On BoardFight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


NimbО 16:45 на сцені зі словами "Хто рано встає, тому Бог дає" з'явились NimB.

Fight Fest


Дівчина постійно гіпнотизувала публіку магічними пассами, бавилася з електронними звуками на спеціальній примочці, і співала про щось вічне. В публіки добре виходило під це танцювати. Якраз під час виступу NimB людей у залі SkyHall'у істотно побільшало. Взагалі, відвідувачів вистачало - як з радістю відзначив Файт, диск Fight Fest розкупили протягом першої години. Останній продали з аукціону :)

Fight Fest


У хіт-параді однієї італійської радіостанції, похвалились NimB, їхня пісня посіла другу сходинку.

Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Outstars


Атмосферно-космічних киян змінили не менш космічні одесити Outstars. І це було зовсім інакше. Температура виступу - десь така, як за пару метрів від Сонця. Пост-панк, короткі запальні треки, вокал на межі співу й крику, соліст у піджаку, котрий співав, стрибаючи, лежачи - як завгодно. Чимось нагадали

Arctic Monkeys... Втім, може, то й не так - нагода перевірити з'явиться вже наступної неділі. 11 жовтня хлопці даватимуть концерт у "44".Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


"В нас є студія, на якій записувались різні одеські гурти", - розповідає соліст Майк. - "Послухавши вдосталь місцевої музики, ми вирішили, що можемо запропонувати непогану альтернативу. Це було десь рік тому. Через деякий час віднесли кілька треків на місцеве радіо - там це сприйняли 'на ура'. Вирішили продовжити". Гарне рішення :)

Fight Fest


Them BonesПісля запальних одеситів, за принципом контрасту, організатори поставили виступ групи Them Bones. Ці воліють не прив'язуватись до якогось конкретного міста. І не вкладати якесь значення у власну назву. Про останнє соліст-клавішник гурту Деб навіть повідав перед концертом розлогу легенду. "Ми от мріємо собі... Як колись, коли ми станемо у світі музики ВСІМ - тобто, серйозно всім, усі будуть від нас пертися, Бітлз будуть після нас, ми без проблем збиратимемо сотні тисяч... ну, все таке... і ми будемо вже дорослі, з великими губами й великими пальцями... І сидітимемо ми у великих чорних шкіряних кріслах, і буде ще молодий-молодий журналіст, котрий, наче зірку з неба, отримав шанс взяти в нас інтерв'ю. І він перед тим десять днів постуватиме, не спатиме, відчуватиме, що ось, скоро прийде той момент, коли він нарешті. нарешті отримає відповідь на все, на всі свої питання в цьому житті... І ось він прийде до нас - а ми сидимо, розвалившись у чорних кріслах - і він, ледве говорячи, тремтячи, питає: а скажіть, ну, будь ласка, що означає ця назва... Them Bones...? І тут ми, струшуючи попіл із сигар, голосно кажемо: а нічого, чувак, ніфіга вона не означає! І от, у малого руйнуються всі ідеали, життя перевертається, все таке... Ну, якось так".

Констатація AZH: ну, хлопці, поки що потерпіть )

Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Після Outstars публіка явно засумувала. Музика Them Bones - ніби рідина, що плаває-літає в невагомості. Щедро здобрена електронікою, аморфна, мінлива. Для меланхолійних настроїв, без драйву. І воно гарно, по-своєму гарно... Напевно, це виконання трішки підкачало. Втім, за словами учасників фесту, звук і обладнання сильно глючили, що теж вплинуло на результат. Люди розійшлись по столиках, активізувались біля бару.

А ми сиділи собі й передивлялись фотки.Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


I'll Be Your WireА потому почався жир :)
Свої півгодини отримали представники найпівденнішого Севастополя - I'll be your wire. Гарно. Хто бажав драйву - отримав сповна (ах, які переходи там траплялись!). Кому хотілось красивих, "із думками", гармоній і злагодженої гри - було й це. Ритм-група в севастопольців теж на класному рівні. І головне! На бас-гітарі дівчина в них...

І це дало основу звучанню.

Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


"Мій брат Макс тут грає... У свій час він зустрів іншого Макса (соліста)", - говорить Елеонора. - "Їм потрібен був бас-гітарист, і брат вирішив, що найзручніший кандидат на цю роль - я. (Елеонора усміхається: мовляв, куди ж я дінуся). Тож я отримала просту акустичну гітару зі словами 'за півроку гратимеш на басах'. Так і сталося. Ми тоді якраз усі захоплено cлухали Pixies..."

I'll be your wire утворились десь півтора роки тому. Скоро вийде перша EP-шка.Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Кавер на Joy Division'івську Transmission севастопольців попросили зіграти ще раз.

Цей свій виступ вони назвали "найстрашнішим з усіх, що були!". Всього виступів було сім. Хлопцям-дівчині не сподобались звучання, те, що луснула струна й зірвався голос...

Fight Fest


Воно то все так, але - зал просто стрибав, і принаймні половина складу AZH була у щасливому заціпенінні ))
Coala PascalУже перед виступом I'll be your wire Файт (він по-домашньому розділив зі Speedy обов'язки розважати публіку), виходячи на сцену, cказав: "Ну от і закінчується наш фест, і наступними сюди вийдуть..." Насправді, тоді до завершення виступів залишалось більше двох годин :) Про те, що фест добігає кінця, Файт попередив і перед виступом Coala Pascal. Зірочки українського пост-року, як і треба пост-рокерам, поводилися стримано, майже не розмовляли, пауз між треками не робили... Чомусь здавалось, що виступ відбувається не на четвертому поверсі, а в герметичній камері глибоко під водою.

Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Більшості подобалось, біля сцени так тісно було )
І насамкінець "коали" класно вшкварили, ото потужно було, о так!

SingletonНу а завершили фест хедлайнери Singleton. Суцільний позитив! Класно, живо, впевнено - помітно, що в групи вже значний досвід виступів. Зал у більшості своїй прострибав усі півгодини. Круть :)

Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Fight Fest


Мммм... Ну словом... Файте, не розслабляйся! Хочем ще!!

Антон Семиженко
фото: Тарас Хімчак, Ігор Колтун


29.09.2008
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах