Grisly Faye - Drown EP 
На свіжій хвилі підйому української незалежної музики, києво-варшавський дует Grisly Faye завершує поточний рік виходом дебютного EP, реліз якого відбувся на лейблі AZH
1 грудня 2014-го року. До того часу гурт уже встиг представити диск в рамках туру разом із Arms and Sleepers у Німеччині, Чехії та Польщі. 
  
EP має назву Drown і містить 5 композицій, одна з яких – ремікс столичного електронного музиканта r.roo. Шостий трек (ремікс від польського продюсера Piotr PECE Cieslik), що не ввійшов до фізичного релізу, є приємним бонусом для тих, хто замовить цифрову копію через bandcamp. 
  

 
Не дивлячись на те, що гурт вже встиг заробити репутацію загадкового створіння зі світу холодної електроніки - запис, жодним чином, не асоціюється із моторошними, відстороненими звуковими ландшафтами. Ба більше - цифрова сировина, змінюючи власний агрегатний стан, опиняється в теплих і турботливих руках артистів, і на виході, найбільш драматичні номери постають не позбавленими дружньої, скромної усмішки. Котра, втім, не має стосунку до гумору чи іронії. 
 
Grisly Faye 
 
Суттєво, продукт, який пропонують Grisly Faye, являє собою той збалансований момент, часто відсутній на вітчизняному музичному горизонті. Мова йде про поп-музику, яка створена на тлі знайденого, експериментального звуку, але не виглядає безнадійно кустарно. Сучасна індітроніка працює приблизно за цією формулою, розширюючи естетичний вокабуларій поп-слухача і, в свою чергу, рятує від вічного сну електронних мрійників абстрактного крила. 
 
В епоху відповідності музики і візій, ми, можливо, маємо локальне повернення моди на фізичні носії. Це неабияк корелює з, так часто нині згадуваною, естетикою DIY. Ідеї, котра має на увазі зворотній, безпосередній зв’язок артиста і слухача. Схожа радше на художню брошуру, свіжа робота Grisly Faye має нині чудову нагоду не лише прозвучати на звичному фоні робочого столу, але й опинитися в руках вдячної публіки, як би це сьогодні парадоксально не виглядало.
 
Grisly Faye - Drown EP 
 
 
Текст: Іван Шелєхов
 

01.12.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах