Hungry for Hands: життя в Україні не надихає 
Hungry for Hands
(facebook.com/hforhands) - інструментальний гурт з Києва. Хлопці зібрались восени 2009 року, а наступної весни записали матеріал на студії Bambrofone в Києві і у квітні 2011 року випустили дебютний EP (I Was Hungry For Hands) на лейблі Ramberget Recordings, що здобув високі оцінки у оглядачів, зокрема такого відомого видання як SputnikMusic. Зараз гурт працює над новим матеріалом. Учасники живуть в Києві і Сінгапурі, що дещо обмежує можливості для живих виступів, тож їхній київський концерт, що відбудеться 20 жовтня, буде свого роду унікальною подією для багатьох їхніх шанувальників.
 
Учасники гурту: 
Олексій - саксофон; 
Дмитро - гітара; 
Володимир - ударні; 
Євген - бас; 
Павло - гітара.
 
Реліз I Was Hungry For Hands можна прослухати, скачати або купити на bandcamp сторінці гурту.
 

 

  

Hungry for Hands виступлять у Києві в рамках українського туру атмосферного пост-рок гурту Blueneck з Брістоля (UK). За місяць до концерту AZH вирішили дізнатись звідки взялись ці хлопці і що у них на думці...

 
AZH: Як ви зібрались?
 
Дмитро: У 2009 році Володимир (барабанщик) запропонував Павлу пограти пост-рок. Почали репетирувати, цілий рік грали без басиста, відпрацьовували матеріал. Олексій (грає на саксофоні) пробував грати з нами на клавішних, але щось не пішло, потім взяв саксофон. З тих пір майже нічого не змінювалось. Крім того, що Павло поїхав в іншу країну.
 
Павло: Гурт зобов’язаний своїй появі швидше образотворчому мистецтву, ніж музиці, адже ми з Володимиром за професією - художники, саме тому і постійно спілкувались, а потім вирішили, що можемо ще й музику грати.
 
AZH: Як ви прийшли до назви Hungry for Hands?

- Подивилися мультик про лам.
 
AZH: Розкажіть про себе: чим живете, що робите, про що мрієте?

- Усі живемо по-різному, разом зустрічаємось в основному на репетиціях. Мріємо про прямі руки та білокурих, пишногрудих валькірій-шанувальниць.
 
AZH: Хтось із вас наразі перебуває в Сінгапурі. Як так сталось? Життя в Україні не надихає?

- Відразу після запису EP Паша поїхав працювати в Шанхай. Через рік переїхав в Сінгапур. Ось так.
 
Павло: Не надихає. В Україні зарплати маленькі, а хочеться красиво жити і смачно їсти, купатися в басейні та пити коктейлі з парасольками :)
 
AZH: Чи знайомі/чи подобається хтось із українських гуртів? І взагалі, що думаєте про стан української незалежної музики в Україні?
 
Володимир: Незалежна музика є - вже добре. :)
 
Дмитро: Не знайомий, не думаю, не хочу думати. 
 
Павло: Rings of Rhea зі свіжого подобається. А ситуація з незалежною музикою в Україні набагато краща, ніж ситуація зі всім іншим - гуртів достатньо багато, та й різноманіття вистачає. Скажемо так - гірше ніж у Європі, краще ніж в Азії. Побільше б концертів...
 
Євген: Сцена в нас якась вже надто субкультурна, наче всі домовляються: "ей, хлопці, давайте грати у стилі Х, як гурт Y". Мало спонтанності, місцевого колориту і всіляких шумів, або я про них просто не знаю. А гурти цікаві, звичайно, є - і там, і сям. И Друг Мой Грузовик хороші дуже, наприклад. А ще в нас грали непоганий блек метал і хардкор, не знаю як зараз з цим.
 
Олексій: Дуже добре, у всіх є можливості і сприятливі умови для розвитку. Зважаючи на молодий вік сцени, цього достатньо.
 
AZH: Скільки ви записували дебютний ЕР?

- Сам матеріал записували годин 12-13. А допилювали потім ще 666 годин, місяців три так точно.
 
AZH: Розкажіть про гурти, які вплинули на вашу музику. З ким би залюбки зіграли на одній сцені?
 
Павло: На те, що я пишу більше вплинув напевно new metal різний босяцкий зразка початку 2000-х - Korn і тому подібне. Ось зараз багато уникають цієї теми, і надають перевагу не признаватися, що починали з якогось відсталого насьогодні вже жанру - російського року там, чи ню-металу. Ну і різні виконавці з пост-року, пост-металу: Daturah, Rosetta, Jakob. Зіграли б з Fall Of Efrafa та щось вже пізно.
 
Володимир: Я завжди заздрив барабанщикам з всіляких metalcore, deathcore команд. Але надто я повільний, щоб так грати. Крім того, більше всього вплинули Jakob.
 
Євген: На мене вплинули в основному всілякі негри. На одній сцені зіграв би з Псоєм Галактоновичем Короленко.
 
Олексій: В контексті записанного нами матеріалу - Gong, Zu, Rovo, Buried Inside, Heaven In Her Arms.
  

AZH: Звідки з’’явилась ідея використовувати саксофон?

- Та він сам прийшов, не виженеш тепер.
 
AZH: Розкажіть про артворк до вашого релізу

- Це фотографія, зроблена Володимиром. Обставини і суть знімка до цих пір тримаються в секреті.
 
AZH: Отже, які ваші подальші плани?

- Зараз експериментуємо. Працюємо над собою.
 
AZH: Який альбом останнім часом слухали в айподі/вінампі?
 
Павло: Lily Allen - Alright, Still; lady gaga - born this way; Ляпис Трубецкой - Юность; Jakob - Solace; Голос Улиц - Демо 2007
 
Володимир: The Seven Mile Journey
 
Дмитро: ...
 
Євген: Art Ensemble of Chicago - Nice Guys, Charles Mingus - The Black Saint and The Sinner Lady, Foetus - Nail, Hrsta - Stem Stem In Electro
 
Олексій:
Calendula (EP), Picchio dal Pozzo - Picchio dal Pozzo, Trix - Mode

Підготував: Ігор Колтун

22.09.2011
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах