Людовіко Ейнауді виступить у Національній Опері України 

Людовіко Ейнауді - відомий італійський композитор неокласичної музики та піаніст вперше виступить у Національній опері України в Києві 22 вересня. Його творчість гармонійно поєднує в собі непорушні традиції класики і сучасне електронне звучання, етнічні мотиви і динаміку популярної музики. 
 
Людовіко Ейнауді - один із найбільш затребуваних сьогодні композиторів, засновник неокласичного напряму в музиці. Ейнауді створює незвичайні та багатогранні твори, які напевно найкраще ілюструють яскраву картину еволюції фортепіанних композицій. Його творчість гармонійно поєднує в собі традиції класики та сучасне електронне звучання, етнічні мотиви та динаміку популярної музики. З 2003 року Людовіко Ейнауді збирає повні зали в рідній Італії. А після виходу альбому «Divenire» («Становлення») в 2006, який став золотим диском в Італії, він дає більше сотні концертів по всій Європі, виступає в Індії, США, Японії. Навесні 2012 року Людовіко вперше відвідав Росію, де його чекав справжній аншлаг. Квитки були розкуплені за декілька тижнів (у тому числі й на додатковий концерт у Москві). Навесні того ж року відбулася прем'єра кінострічки Олів'є Накаша та Еріка Толедано «Недоторкані» («1 +1»), яка стала найпопулярнішим французьким фільмом за всю історію сучасного кіно, обігнавши «Амелі». Композиція «Fly» Людовіко Ейнауді стала головним саундтреком до стрічки й принесла йому ще більшу популярність в усьому світі.
   

   
Біографія
Людовіко Ейнауді (Ludovico Einaudi) народився 23 листопада 1955 року в Турині, Італія. Батько композитора був відомим видавцем, а дід виконував обов'язки президента Республіки Італія протягом 7 років (з 1948 по 1955 рік). Перші роботи Людовіко як композитора з’явились в середині 80-х, коли він закінчив консерваторію в Мілані, але його авторський стиль сформувався в середині 90-х років, тоді вийшов перший сольний альбом композитора – «Stanze» (1997).
 
Людовіко Ейнауді записав кілька альбомів, які посіли топові позиції в чартах, серед них «Le Onde», «Echoes», «Divenire» й «Nightbook», продажі якого перевищили понад 750 тисяч копій. Композитор подорожує по світу, дає концерти в кращих концерт-холах, серед яких Альберт Холл у Лондоні та Амфітеатр у Вероні.

   

 
Концерт відбудеться в Національній Опері України 22 вересня (неділя).
Квитки на концерт від 350 грн.
 

 
Інформація та квитки на сайті: 
ludovico.in.ua


29.07.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах