Lymbyc Systym (USA): "…чисті, яскраві і рішучі…"  
Зовсім не дивно, що брати Майкл та Джаред Белл назвали свій гурт на честь низки структур головного мозку, яка відповідає за емоційний контроль та пам’ять. Це миттєво піднесло їхню популярність у рядах працівників медичної галузі - подейкують, що їхню музику слухають водії швидкої допомоги у деяких штатах. 
 
Якщо серйозно, то родинний-музичний бізнес був закладений ще у дуже ранньому дитинстві, під час колективного розмальовування стін у вітальні. Хоча, коли справа дійшла до музики - однієї вітільні було вже замало, аби реалізовувати креативні задуми. У 12 років Майкл зі своїм дев'ятирічним братом та сусідом започаткували дитячий реп-хіп-хоп гурт.
 
Зараз хлопців розділяє приблизно 3000 кілометрів,  одна частина Lymbyc Systym - Майкл гріється у Остіні, а Джаред катається Нью Йоркським метро, проводячи час разом у численних турах. Так і народжується їхня музика кілька останніх років. Зазвичай, Джаред пише мелодії, а Майкл біти, хоча буває і навпаки. Звичайно, це дуже довгий процес, іноді пісні складаються протягом року.
  

 
"У нас вже тече одна кров, ми вже маємо однакові смаки, особливо у музиці, зазвичай, ми пишемо музику, так би мовити, синхронно. Нам не потрібно обговорювати ідею пісні, або те, що її надихнуло, ми даємо звукам лідерство над тим, що відбуватиметься далі. Зазвичай я здогадуюсь як далі розвиватиметься мелодія Джареда, мені навіть не потрібно з ним про це говорити. І хоча ми поділяємо досить схожі смаки, самі по собі ми досить різні".
 
Як не дивно, музика створена через інтернет прекрасно зазвучала вживу, коли брати зібралися перед своїм першим туром Азією у 2011. Як і раніше їм не потрібно було говорити, вони чудово знали що, коли і як робити.
 
Один із їхніх альбомів, що вийшов у 2012 році під назвою Symbolyst отримав неабиякий резонанс. Тільки подумайте: Майкл деякий час грає у Balmorhea та виїздить до Японії, Джаред успішно працює в Нью Йорку і раптом знізвідки в Остіні виходить альбом братів, які вже напевно й забули, коли останнього разу бачились (Скайп не рахується). Попри таку сильну зайнятість сайд-проектами альбом вдався успішно. Журнал Austin Chronicle в своєму рев’ю порівняв Symbholyst з меблями від IKEA та творіннями художників ХХ століття: "…чисті, яскраві і рішучі…" - що ж, послухайте самі, можливо, знайдете більш промовисті порівняння.
 
 
Трохи раніше у 2009 році Lymbyc Systym записали спліт під назвою "Field Studies" спільно із This Will Destroy You.
 
Про їхню співпрацю Джаред каже: "Ну що ж, ми - друзі. А отже, завжди підтримуємо зв’язок. Ми багато розмовляли і обмінювались ідеями, але попередньо і спеціально нічого не планували. Ми дуже поважаємо одне одного і музику, яку створюємо, тому маємо високий рівень довіри і зовсім не сумнівались, що варто нам зібратися разом - все станется саме собою".  
 
Коли йдеться про дружбу, то де як не в мистецтві, а особливо у музиці її результат найвідчутніший. А саме завдяки плідній спавпраці та дружбі із Мірцою Рамічем - очільником Arms and Sleepers, який дуже добре відомий українському слухачу, та AZH Promo ми матимемо можливість побачити і почути Lymbyc System у Києві 27 листопада у клубі Underground Music Hall.
 

 
І на останок - порада та часточка натхнення для молодих музикантів:
 
"Пишіть музику для розваги. Можливо це прозвучить трохи стереотипно, та все ж не дозволяйте собі відкладати мрії заради заробітку. Пишіть альбоми з любові до музики. Найкращі речі трапляються лише тоді, коли ти любиш те, що ти робиш".
 

  

27 листопада. Двері відкриваються о 19:30

Місцепроведення: Underground Music Hall (Пр-т Московський 13-В)
Перші 50 квитків - 80 грн., наступні - 100 грн. У день концерту 120 грн.
Квитки у продаж надійдуть із 21 жовтня. Слідкуйте за оновленнями. 
 
Підготувала: Маргарита Кулічова 

16.10.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах