Cимфонія Машин - 28/06 в Києві


 
28 червня у Києві відбудеться аудіовізуальне дійство, що поєднує електроакустичну, акустичну та візуальну структуровану імпровізацію. У проекті «Cимфонія Машин» візьмуть участь Олексій Шмурак (клавіші, фортепіано), Олег Шпудейко (Heinali, електроніка) та Марини Івсен (VJ). У програмі також відбудеться показ класики німого кіно "Кабінет доктора Калігарі" ("Das Cabinet des Dr. Caligari") з живим музичним супроводом від Heinali та Олексія Шмурака. 
 
Запрошуємо вас у індустріальний світ машин, експериментальної музики та авангардного кіно, що поєднаються в одному літньому вечорі.
 
Інформація про учасників:
 
Олексій Шмурак - київський музикант академічного напрямку, періодично співпрацює з представниками інших жанрів і видів мистецтв. Співзасновник і координатор Ensemble Nostri Temporis, колективу, що спеціалізується на сучасній класичній музиці, і співзвучного з тематикою фестивалю Гольфстрім, який проводиться в Києві кожні півроку. Постійно виступає в Україні та Росії, іноді - в Білорусі, Польщі, Німеччини. Співпрацював із письменниками та поетами Юрієм Андруховичем, Юрієм Іздриком, Сергієм Жаданом, Тарасом Прохаськом, фешн-дизайнерами Ксенією Марченко і Ксенією Поповою, групою DOK, відеоавтором Андрієм Коротічем. Музика Олексія виконується в Британії, Німеччині, Польщі, Росії, Білорусі, Україні, Грузії та Вірменії.
 
 
Олег Шпудейко (Heinali) - композитор з України, самоучка, почав перші експерименти з музикою в 2003-му, в різних напрямках. Стилістично еклектичний, але багато композицій можна віднести до електроакустичного напрямку, так як часто працює з різними техніками обробки звуку. Приєднався у 2009-му до арт-групи Soloma, у складі якої пише музику до інсталяцій та перформансів. Heinali виступає наживо, часто поєднуючи імпровізаційну і електроакустичну музику з відео. Працює над музикою для фільмів, ігор і постановок.
Детальніше: www.azh.com.ua/music/heinali
 

 
Марина Івсен
- архітектор, художник, VJ. Закінчила КНУБА за спеціальністю "Архітектура будівель і споруд". Автор афіш для заходів, співпрацює з промо групами (Cat's Flat, AZH Promo та ін.) У 2012 дебютувала як театральний художник, оформивши постановку "Жанна д'Арк. Дисконт?" театру-студії Володимира Завальнюка (прем'єра 23 березня 2012, "Палац Україна", Київ, Україна). У 2013 році реалізувала проект з ілюстраціями "Маша. Now. Here" присвячений Марії Навроцькій, солістці групи Twiggy Pop. Як відеоартист співпрацює з Heinali.
  

Квитки:
50 грн. - передпродаж, 70 грн - у день концерту.
З 15-го червня у магазині ЕТНО ДІМ (м. Київ, вул. М. Пимоненка, 5).
Замолення квитків store@azh.com.ua
 
Подія відбудеться 28-го червня, п'ятниця.
Арт-простір "СТАРТ" (вул. Маршала Рибалка, 28/4)
Двері відкриваються о 20:00
 
Організатор: AZH Promo / promo.azh.com.ua

Зустрічі: Facebook | VK


13.06.2013
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах