Марі Квьен Брунволль виступить в Києві 16 жовтня 
16 жовтня в Closer відбудеться концерт норвезької джазової співачки Марі Квьен Брунволль. Можна сміливо заявляти, що її соло проект є уособленням скандинавського джазу. З одного боку, це дивовижна імпровізація, як личить справжньому джазу, з іншого - це музика, вкрай важко піддатлива жанровим визначенням. 
 
Вона регулярно гастролює по європейським фестивалям як джазової, так і експериментальної музики, її альбоми видаються ню-джазовим лейблом «Jazzland Recordings», заснованим Бугге Вессельтофтом, а під трек «Everywhere You Go» танцювала, мабуть, вся техно-спільнота, завдяки реміксу Рікардо Вілалобоса. Ось, приблизно, яка ж суміш фрі-джазу, акустичного блюзу і електроніки в її музиці. Можливо, щось подібне могло б бути, якби Сідсель Ендрес почала експериментувати з бітбоксом, а Боббі Макферрін користуватися лупами, а може і ні, адже Марі дійсно унікальна. 
 
Її інструмент найголовніший і до цих пір найзагадковіше джерело музичних звуків - голос. Вона пропускає його через арсенал семплерів, ліній затримки і процесорів обробки звуку в реальному часі. І, от, перед нами всього одна людина і неосяжний космос музики. 
  

 
Перед виступом Марі ми почуємо спеціально організований проект AudioSilence. До складу групи входять музиканти, які дотичні як до електронної музики, так і джазу. Денис Аду, Антон Сузько та Олександр Поляков представлять програму на перетині абстрактної музики і NuJazz, поєднуючи елементи імпровізації та фрі-джазу, приправленого електронікою та хіп-​​хопові ритмами. 
  
 
 
MARI KVIEN BRUNVOLL (Jazzland Recordings, Норвегія) 
Вокал, ефекти 
 
AUDIOSILENCE (Україна) 
Денис Аду - труба, флюгельгорн, ефекти 
Антон Сузько - контрабас, ефекти 
Олександр Поляков - барабани, ефекти 
 
квитки: 
Передпродаж - 200 грн 
В день концерту - 250 грн
 
Квитки можна придбати в Closer
 
Київ, 16 жовтня, 20:00 
Арт-центр Closer 
Нижньоюрківська, 31

03.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах