Maybeshewill та And So I Watch You From Afar


Такі гурти із Туманного Альбіону як Maybeshewill і And So I Watch You From Afar вже не вперше вибираються разом у тур.

Maybeshewill - інструментальний рок-гурт із Лестера (Великобританія), в музиці якого є характерне використання запрограмованої електроніки разом із більш традиційним роком. З самого початку гурт був відзначений за використання монологів і семплів із фільмів, а також посилання на популярну культуру в назвах своїх пісень.

Maybeshewill
Maybeshewill заснували гітаристи Робін Саусбі (Robin Southby) і Джон Хелпс (John Helps) під час навчання в університеті в 2005 році. Перший реліз проекту «Japanese Spy Transcript» EP вийшов у 2006 році на власному лейблі гурту «Robot Needs Home Records». Ритм-секцію на той момент представили басист Таня Бірн (Tanya Byrne) і барабанщик Лаурі Мален (Lawrie Malen). Критики високо оцінили диск, який привернув увагу звукозаписної компанії «Nottingham's Field Records», що згодом випустила композицію Maybeshewill «The Paris Hilton Sex Tape» на спліт-синглі спільно з гуртом «Ann Arbor».

У серпні 2006 року в Японії на лейблі «Xtail» вийшла перероблена версія «Japanese Spy Transcript» EP. У травні 2007 до гурту прийшли басист Енді Джексон (Andy Jackson) і барабанщик Джеймс Коллінз (James Collins). Першою спільною роботою музикантів став сингл «Seraphim & Cherubim», випущений 21 вересня 2007 все на тому ж лейблі «Robot Needs Home Records».

У травні 2008 року був випущений другий лонгплей «Not For Want Of Trying», у листопаді 2008 - спільний спліт із «Her Name Is Calla». У липні цього року хлопці випустили третій студійний альбом «Sing the Word Hope in Four-Part Harmony».
Maybeshewill про свій тур разом із And So I Watch You From Afar:
«Ми зустріли їх кілька років тому на концерті в Дербі через наших спільних друзів Public Relations Exercise. Я думаю, ми всі закохались в музику одне одного і потім надумали зробити кілька виступів разом, які завершились двотижневим туром у кінці минулого року. Коли ми вирішили поїхати в тур на цілий місяць цього року, логічно, що вони були тими людьми, кого ми запросили з нами. Між нами зараз чудовий "братський роман". На нашу думку, стосунки між гуртами є добрі, бо ми достатньо подібні в стилях і тому є перетин серед наших фанів, але ми й достатньо відрізняємось, тож люди на концертах не нудьгують».

Слухати: myspace.com/maybeshewontAnd So I Watch You From Afar (скорочено ASIWYFA) - мат-рок гурт із Белфасту, Північна Ірландія.

Учасники гурту: Рорі Фрієрс і Тоні Райт – гітари, Джонні Ейджер на басу і Кріс Ві на барабанах. ASIWYFA називають «одним із найгарячіших гуртів Північної Ірландії». Цей гурт припаде до смаку тим, хто шукає більш жорстокого звучання, ніж WE ARE KNIVES чи RUSSIAN CIRCLES.

Звідки пішла назва гурту, хлопці пояснюють так: «Ми всі дуже параноїдальні люди, що живуть в параноїдальний час. Це щось за Орвелом чи такі штуки як Великий Брат. Все моніториться, твої улюблені ТВ програми, телефонні дзвінки, користування Інтернетом. Це рефлекція на параною».


Своїми першими концертами "And So I Watch You From Afar" буквально підірвав Белфаст, дебютний EP розійшовся за 6 тижнів і про гурт заговорила вся Ірландська і Північно-Ірландська преса, а BBC Radio 1 навіть записало їхній живий виступ. Працюючи над альбомом «This Is Our Machine And Nothing Can Stop It», хлопці паралельно робили саундтреки для короткометражних фільмів місцевих режисерів і в співпраці із місцевими «вокальними талантами» записали EP під назвою ‘Tonight The City Burns’, презентація якого відбулась 17 жовтня в Белфасті. Місцева преса назвала цей концерт «найкращим вечором у році», а популярний сайт NME.com «концертом місяця».


Про експресію в назвах пісень:
«Іноді ти хочеш мати заяву, закликати до чогось. Оскільки в нас немає лірики, назви наших пісень є своєрідними слоганами, сміливими заявами на кшталт ‘Don’t Waste Time Doing Things You Hate’ (Не марнуй часу на речі, що ненавидиш) і ‘These Riots Are Just The Beginning’ (Ці заворушення - це тільки початок). Іноді ми робимо це в безглуздий спосіб, типу ‘Set Guitars To Kill’ (Установити гітари на вбивство). Нам подобаються влучні заголовки, такі ж радикальні як назва нашого гурту».

А чого тільки варта обкладинка диску, що вийшов у квітні цього року:

Пісні, що резюмують гурт:
«‘If It Ain’t Broke, Break It’. А також ‘Don’t Waste Time Doing Things You Hate’. Тому що це шматки тих думок, що ми даємо людям. Ми всі надломлені, але ми робимо те, що любимо. Пісня демонструє нашу мелодію. ‘If it ain’t broke break it’ показує наш рух. Це як інь і янь.»

Слухати: myspace.com/andsoiwatchyoufromafar
[концерт в Україні перенесено на невизначений час].


підготував Тарас Хімчак15.09.2009
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах