art MEETINGS 2014 Kyiv: фестиваль електронної музики та міжкультурних зустрічей 

З 7-го по 9-те листопада у Києві пройде art MEETINGS 2014, що поєднає в собі польську, угорську, українську експериментальну електронну музику та дискусійні зустрічі з іноземними та місцевими арт-менеджерами і журналістами.
 
Цього року фестиваль пройде на території арт-центру CLOSER та простору MEZZANINE і за два концертних вечори п'ятниці та суботи глядачі зможуть побачити майже два десятки виступів на 5 різних сценах. 
   
Серед учасників цьогорічної програми будуть: KIRK [PL], STARA RZEKA [PL], RSS B0YS [PL], WILHELM BRAS [PL], 12Z [HU], CARLA UNDER WATER [HU], MARK BARTHA [HU], ZAPASKA [UA], GAMARDAH FUNGUS [UA], HEINALI [UA], R.ROO [UA], SUBMATUKANA [UA], SEW SAW THIEF [UA], YURA K. [UA] та інші. 
 
Окрім концертів, вдень проходитиме дискусійна програма SHARE THE CULTURE.
 
Перелік закордонних гостей, що будуть брати участь у дискусіях: 
Cлаво Крековіц [Словаччина], Карстен Стабенов [Німеччина], Крістіан Пушкар [Угорщина], Джером Судан [Чехія], Андрас Нун [Угорщина], Войцех Кухарчик [Польща], Беата Себерінова [Словаччина] та інші.
 
ДИСКУСІЙНІ ПАНЕЛІ: 
  • «Як заснувати фестиваль за кордоном?»
  • «Дій – як зробити з щось з нічого. Виживання культури»: Польові дослідження над локальною ініціативою. Чи будь-яке місце придатне для створення культурних проектів?
  • «Як сприяти культурі за кордоном?»
  • «Співпраця – міжнародна і міжсекторна. Як знайти спільну мову, навіть якщо маємо різні зацікавлення?»: Різниця між функціонуванням інституцій, NGO, фестивалів і покровителів.
 
Детальніша інформація та програма фестивалю на сайті: meetings2014.azh.com.ua/
 
МОЛОДІ АРТИСТИ, ЩО ХОЧУТЬ ВЗЯТИ УЧАСТЬ У ФЕСТИВАЛІ, МОЖУТЬ ЗАПОВНИТИ ФОРМУ:
http://meetings2014.azh.com.ua/#challenge (заявки приймаються до 2-го листопада). 
 

  
КВИТКИ: 60-90 грн.
Купити: 2event.com/events/187705
 
Фізичні квитки доступні в магазині "ЕТНОДІМ"
(вул. Верхній Вал 58, М Контрактова Площа)

 


05.10.2014
 


Коментарі: 0

РЕКЛАМА

Молодість 2013Відпочинок у Карпатах